Hirdetés

Csatkai családi ház/nyaraló szép környezetben, patakparton

69 960 000

Ft

842 892 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Ház 

Feladás dátuma:

márc 11., 17:56

Tulajdonságok

Szobák száma:
2 szoba

Méret:
83 m²

Állapot:
Újszerű

Fűtés típusa:
gáz-cirkó

Szintek száma:
2

Lift:
Nincs

Ingatlan típusa:
tégla

Kilátás:
természetre néző

Erkély, terasz:
Van

Bútorozott-e:
igen

Parkolás:
Garázsban

Energiatanúsítvány:
A

Kert mérete:
2972  m2

Költözhető:
azonnal

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog
Ingatlan felszereltsége:
Fürdő és WC külön, Gépesített, Beépített konyha

Leírás

A nyaralóként használt ingatlan a festői szépségű dunántúli kisfaluban, Csatkán található, mesés környezetben.

A 2009-ben, mediterrán stílusban, különleges hőszigetelési technológiávapl épült 2 szobás, összkomfortos családi ház kiváló állapotú és állagú, nem igényel felújítást!

A földszinten egy szélfogó, előszoba, különálló wc, fürdőszoba mosógéppel, IKEA konyha, nappali étkezősarokkal és szintén a nappalihoz kapcsolódó panorámás kilátást biztosító, 15 m2-es társalgó, továbbá egy fedett teraszról külön bejáratú műhely és egyben tároló is van, míg a tetőtérben egy hálószoba, gardrób szoba és egy wc-zuhanyzó található.

Újépítésű 20 m2-es garázs fedett 4 m2-es terasszal, felújított 12 m2-es boltíves pince tégla aljzatburkolattal és 10 m2-es előtetővel, továbbá egy 10 m2-es kertiház (száraz tüzifával megtöltve) is az ingatlanhoz tartozik.

A közművek közül a víz, villany, gáz bekötve, míg a szennyvízkezelést egy biológiai szennyvíztisztító és egy 8 m3-es szennyvíztartály biztosítja, míg az esővizet különálló 4 m3-es tartályban is lehet gyűjteni, amelyhez locsoló csőhálózat van kiépítve.

A fűtést és a melegvizet egy gázüzemű, energiatakarékos, lángmodulációs kombi-cirkókazán alumíniumradiátoros hőleadókon keresztül biztosítja, de öntöttvas kályha/kandalló is rendelkezésre áll.

A közel 3000 m2-es, 40 méter utcafronti szélességű telek szépségét a középen csörgedező patak és a kis kerti tó mellett annak domborzati tagoltsága és az arborétumszerű kert harmóniája adja.

Csatka a Bakony alja régióban fekszik, könnyen elérhető távolságon belül van Székesfehérvár, Csókakő, Mór, Komárom, Pápa, Zirc, Eplény Pannonhalma, Csesznek, de a Balaton is csak egyórányira tallálható!

Tulajdonosként hírdetjük ezt az azonnal költözhető, összesen 132 m2-es különleges ingatlant, amelynek vételára személyes egyeztetést igényel.

Az ingatlan megtekintése már kirándulásként önmagában is megéri itt a Bakony alján. (Igény szerint a kialkudott vételár részét képezheti a ház bútorzata is.)

Hirdetés azonosító: 157160291

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Magánszemély

Utoljára aktív: 6 órája

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn