77 000 000 Ft
77 000 000 Ft
256 667 Ft/m²
Kategória:
Feladás dátuma:
több, mint egy hónapjaGabi Ingatlan megvételre kínál Gyula belvárosában , a Várfürdőtől 800 méterre egy jelenleg is jól működő apartmant.
A 450 m2 telken két padlástér beépítéses épület található,mindkettő 1990-ben épült , beton alappal és tégla falazattal ,hőszigeteléssel és nemes vakolattal rendelkezik. A kettő összesen közel 300 m2.
A főépületben 4 és fél szoba ,nappali ,konyha, 2 fürdőszoba ,2 wc ,közlekedő található. A fűtés konvektorokkal a meleg víz ellátás villany bojlerrel megoldott,valamint egy hűtő-fűtő klíma is felszerelésre került.A szobák laminált parkettával a többi helyiség járólapokkal burkolt.
A másik épület földszintjén egy nagy konyha és ebédlő egy légtérben található, egy tusolós fürdő és egy wc helyiség. Az emeleten két szoba került kialakításra.
Az udvarban 3 fedett terasz valamint egy kerti sütögető szolgálja a vendégek kényelmét.
Az ingatlanhoz 2 garázs is tartozik.
Az apartman megvásárlása kitűnő lehetőség mind befektetés, mind családi vállalkozás céljára egyaránt!
Amennyiben felkeltette érdeklődését, kérem hívjon bizalommal a telefonszámon!
(IF199000196)
Felhasználói szabályzatunk 2024. 10. 21-én, Adatvédelmi tájékoztatónk pedig 2025. 03. 27-én megváltozott. Az új szabályzatokat a Felhasználói szabályzat és az Adatvédelmi szabályzat menüpontokban érheted el.