Hirdetés

Zalaszentgrót Aranyod városrészében panorámás hegyi birtok eladó

company_logo

15 900 000

Ft

441 667 Ft/m²

Kategória:

Feladás dátuma:

márc 18., 11:19
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
2 szoba

Méret:
36 m²

Állapot:
Jó állapotú

Fűtés típusa:
egyéb

Szintek száma:
1

Ingatlan típusa:
tégla

Erkély, terasz:
Nincs

Parkolás:
Utcán

Kert mérete:
1800  m2

Költözhető:
kevesebb mint 3 hónapon belül

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Leírás

A Balatontól alig 28 km-re, Zalaszentgrót Aranyod városrészében kínálom megvételre ezt az 1 800 nm-es külterületi ingatlant, mely erdők ölelésében, csodaszép zöld környezetben található, rendkívül jó az elhelyezkedése.
Hosszan aszfaltos út vezet a birtokhoz, az utolsó kb. 60 méteren muvás út, két utcáról is megközelíthető!

Az ingatlan egy helyrajzi számon nyilvántartott, besorolás szerint:
- gyümölcsös 1 800 nm (7,2 AK)

A telken egy átlagos állapotú, tégla falazatú épületet találunk, körülötte rendezett udvarral, előtte, mögötte gyümölcsössel (kb.60 db gyümölcsfa, alma, körte, cseresznye, szilva, barack, naspolya, szőlő).

A házban a felső szinten egy 21,14 nm-es nappali-konyha helyiség került kialakításra, nagyon hangulatos, fagerendás mennyezettel, a padló járólappal burkolt. Az alsó szinten egy 14, 73 nm-es pince/tároló helyiség van.

A telek másik végében egy 15 négyzetméteres, vaslemezzel borított tároló építmény is elhelyezésre került.

A vezetékes villany -és vízhálózatra is rá van csatlakozva az ingatlan, a téglaépületnek és mobilépítménynek is külön-külön mérőórái vannak, így akár baráti társaságnak is tökéletes választás lehet a birtok. Jelenleg is unokatestvérek a tulajdonosok, a "két rész" között kerítés is épült.

A gáz- és csatornahálózat nincs kiépítve a területen, a fűtés hagyományos módon kályhával, vagy elektromos berendezéssel oldható meg.

A keleti tájolású terület egyes részeiről csodaszép panoráma tárul elénk.

Tökéletes választás lehet az ingatlan akár állandó lakhatásra is, gazdálkodásra, vagy nyaralóként is, ha szeretne kicsit elvonulni a világ zajától és gyönyörködni a táj nyújtotta panorámában.

Az ingatlan tehermentes, a földforgalmi törvény hatálya alá tartozik (ki kell függeszteni az adásvételi szerződést), viszont ennek ellenére az azonnali, ideiglenes birtokbavételnek nincs akadálya!

Zalaszentgrót a Zalai-dombságban, a Zala folyó völgyében elhelyezkedő, kb. 6 200 főt számláló kisváros. Rendelkezik többek között komplex szolgáltatást nyújtó Egészségügyi Központtal, az óvodától a középiskolai képzésig iskolarendszerrel, zeneiskolával, termálfürdővel, Járási Hivatallal, Rendőrőrssel, Polgárőrséggel. Központi fekvésének köszönhetően gyorsan elérhető Zalaegerszeg (32 km), Keszthely (28 km), Hévíz (26 km), Sümeg (21 km), Kehidakustány (13 km).
A települést szőlőhegyek és erdők veszik körül.

Amennyiben az ingatlan elnyerte a tetszését, hívjon bizalommal és megtekintésre időpontot egyeztetünk!
Szolgáltatásaink körében szakszerű tanácsadással, bank-semleges hitel-ügyintézéssel és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget!

Hirdetés azonosító: 159747509

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Irimi Barbara

Irimi Barbara egyéni vállalkozó

További hirdetései

Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 26 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn