Hirdetés

Szigligeti eladó 2126 nm-es telek

company_logo

60 000 000

Ft

28 222 Ft/m²

Kategória:

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Méret:
2126 m²

Villany:
telken belül

Víz:
telken belül

Gáz:
utcában

Csatorna:
telken belül

Leírás

Szigligeten, a Külsőhegyi út csendes és kedvelt részén eladó egy 2126 nm-es, panorámás építési telek, amely két helyrajzi számon található. A terület több irányba is gyönyörű kilátást biztosít, többek között a Szigligeti Várra, a Badacsonyra, a Szent György-hegyre és az Antal-hegyre, a felső részről pedig a Balaton is jól látható.
A telek egyik része Lke-5 besorolású, 1296 nm nagyságú, 20 százalékos beépíthetőséggel és 4,5 méteres maximális építménymagassággal. A másik, 830 nm-es területrész Má-3 besorolású, amely nem beépíthető, ugyanakkor saját kis erdővel rendelkezik. Ez a rész Natura 2000 védelmi területhez tartozik, ami biztosítja, hogy a környezet hosszú távon természetes és zavartalan marad.
A telek aszfaltos útról közelíthető meg. A közművek közül a víz, a villany és a csatorna a telken belül található, a gáz pedig az utcában érhető el. A környék lakott, de többnyire nyaralóövezeti jellegű, csendes és forgalomtól mentes.
Az ingatlan tehermentes, egy tulajdonosa van, és azonnal birtokba vehető. Kiváló lehetőség azok számára, akik építkezéshez keresnek különleges adottságú területet, vagy hosszú távú befektetésben gondolkodnak, hiszen a térség értéke folyamatosan növekszik.

Hirdetés azonosító: 158063870

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 2 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn