Eladó 70 nm-es ház Felsőörs

company_logo

59 900 000

Ft

855 714 Ft/m²

Kategória:

Feladás dátuma:

márc 14., 14:52
Ingatlanközvetítő
Hirdetés
Jófogás promóció

Tulajdonságok

Szobák száma:
1 szoba

Állapot:
Jó állapotú

Fűtés típusa:
egyéb

Ingatlan típusa:
tégla

Erkély, terasz:
Van

Bútorozott-e:
nem

Parkolás:
Udvarban

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Félszobák száma:
2

Szintek száma:
2

Kert mérete:
727  m2
Méret:
70 m²
Hirdetés
Jófogás promóció

Leírás

***EGY IGAZI KIS GYÖNGYSZEM A BALATON ÉSZAKI PARTJÁN ***
Felsőörs Kishegyen eladó egy örökpanorámás 2 szint + szuterénes nyaraló, ami akár állandó lakhatásra is alkalmas.
Jöjjön, nézze meg és szeressen bele!
Az ingatlan Lovas és Felsőörs között található, délkeleti elhelyezkedéssel rendelkezik. Itt nem csak az erkélyről vagy a teraszról, de a kertből is gyönyörű Balatoni panoráma tárul a szemünk elé. Alsóörs és Felsőörs központja, valamint a Balaton part is 3-4 perc alatt elérhető autóval, az ingatlan közelében halad az Alsóörsöt Veszprémmel összekötő kerékpárút is.
A szuterén rész az udvarról nyílik, néhány lépcsőn lesétálva. Itt található a nyári konyha, egy kamra és a borospince. Az épület másik sarkánál, néhány falépcsőn jutunk a földszinti teraszra, ahonnan a közlekedőn át léphetünk a nappaliba, innen nyílik a kis hangulatos konyha és egy fürdőszoba. A nappaliban található a fatüzelésű kályha, mellyel az egész földszint könnyedén befűthető, így akár egész évben élvezheti a Balatont. A masszív falépcsőn keresztül az emeleti előtérbe érkezünk, ahonnan apró zuhanyzó-wc és két kis szoba nyílik. A nagyobb szobából jutunk az erkélyre, melynek mindkét végében kis tetősík alatti tároló kapott helyet. A fenti két szoba a válaszfal eltávolításával akár egybe is nyitható, az új tulajdonos kedve szerint alakíthatja saját ízlésére az ingatlant, egy igazi kis kuckózós fészket teremtve magának belőle.
Az ingatlanba a villany és a vezetékes víz bevezetésre került, a szennyvíz elvezetés derítővel megoldott, a melegvíz ellátást villanybojler biztosítja. A telken található egy ásott kút is a locsolás megkönnyítésére.
A terasz alatt, valamint a ház északi falánál tárolók kerültek kialakításra, hogy minden szükséges dolog elhelyezése megoldott legyen.
Az udvaron néhány gyümölcsfa is található és akár kertészkedésre is lehetőség nyílik vagy egy csodás parkosított udvar is létrehozható.
A nyaraló külterületen helyezkedik el, a telek nagyobb mértékű beépítésére nincs lehetőség, támogatott hitel nem igényelhető rá, kifüggesztés köteles.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését hívjon még ma és tekintse meg személyesen ezt a kedves kis házikót!
Érdeklődni: Kiss Hortenzia

Hirdetés azonosító: 153229391

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 1 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn

-50%
Március 24-én 50% kedvezmény Kirakat kiemelésre! Ne maradj le!
00
óra
00
perc
00
mp