Hirdetés
Jófogás promóció
Előnézeti kép
Vecsési eladó 238 nm-es ház

146 500 000 Ft

Vecsési eladó 238 nm-es ház

company_logo

146 500 000

Ft

615 546 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Ház 

Feladás dátuma:

márc 25., 14:26
Ingatlanközvetítő
Hirdetés
Jófogás promóció

Tulajdonságok

Szobák száma:
4 szoba

Állapot:
Felújított

Fűtés típusa:
gáz-cirkó

Ingatlan típusa:
tégla

Erkély, terasz:
Nincs

Bútorozott-e:
nem

Parkolás:
Utcán

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Szintek száma:
1

Kert mérete:
1200  m2

Méret:
238 m²
Hirdetés
Jófogás promóció

Leírás

ELADÓ IGÉNYES 2010-es építésű 4 szobás családi ház Vecsésen Market Centrál közelében!

IDE VALÓBAN CSAK KÖLTÖZNI KELL! Újszerű házak között, zsák utcában található.

Az ingatlan alapterülete összesen 238.89 m2. Lakóterület 115.18 m2

Telek teljes területe: 671 m2.

Kialakítása földszinten: A lakás bejárata az előkert felől nyílik és a szélfogóba vezet. Innen lehet megközelíteni a lakóteret. A lakótér egy légtérben tartalmazza a nappalit és konyhát és az étkezőt. A lakótérből nyílik a 3 háló, fürdő , vendég wc, háztartási helyiség. A nappaliból egy nagy teraszra juthatunk ki, mely biztosítja a lakás kert kapcsolatát Egyik szobából nyílik egy gardrób és továbbá a fürdőszobába érünk.

Pince kialakítása: Az épület teljes területe alatt pince található. Kerti tároló garázs mérete: 99.66 m2, további kazánház, közlekedő és mosókonyha található. Zuhanyzó +wc is helyet kapott.

Az ingatlan 2010-ben épült első tulajdonostól eladó, jogilag rendezett, rövid időn belül birtokba vehető. Beton alapon épült, 30 cm Porotherm tégla falazat , 10 cm szigetelés, cserép borítású tető.

Teljes műszaki tartalmat biztosítunk. Konyhabútor Bosch gépekkel beépített az ingatlan vételárrészét képezi. Roppant világos, sok ablakok tágas terek jellemzik az ingatlant. Nappali étkező 51 m2.

Fűtést és a meleg vizet gáz cirkó biztosítja, további vegyes tüzelésű kazán használata is lehetséges. Inverteres klíma a nappaliban.

Extra: riasztó, színes nyílászzárók kívül belül, mosható falak mindenhol, fűtőtt rámpa lejáró az aszfalt alatt, ipari áram, központi porszívó, gránit párkányok mindenhol, elektromos nagykapu és kiskapu, vicolorral borított udvar, öntöző rendszer, sütögetési lehetőség, örökzöldek ékesítik az udvart.

Öntözési rendszert fúrt kút biztosítja.

Kiváló elosztású saját részre épített családi ház, Jöjjön el nézzük meg együtt nem fog csalódni!

Közelben: Market Centrál, buszmegálló pár percnyire, vasútállomás gyalog 10 perc. Budapest távolsága autóval 5 perc.

Hirdetés azonosító: 154096850

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 9 napja

Megosztás

Hirdetés
Jófogás promóció

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

Felhasználói szabályzatunk 2024. 10. 21-én, Adatvédelmi tájékoztatónk pedig 2025. 03. 27-én megváltozott. Az új szabályzatokat a Felhasználói szabályzat és az Adatvédelmi szabályzat menüpontokban érheted el.

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn