16 900 000 Ft
16 900 000 Ft
Pest vármegyében, Kocséron eladó egy 53 nm-es családi ház.
1960-ban épült vegyes falazatú ingatlan, a fő út mellett helyezkedik el egy 807 nm-es telken.
Az épületben található kettő szoba, nappali, konyha étkezővel, fürdőszoba és kamra.
Az ingatlan összközműves, az otthon melegét gáz konvektorok biztosítják, a villany és a víz be van vezetve az ingatlanba, csatorna pedig jelenleg még nincs a faluban.
Az ingatlan részben felújításon esett át, az elmúlt évek során a fürdőszoba burkolása, nyílászárók cseréje és a villanyhálózat újra húzása megtörtént.
Az ingatlan folytatásában további melléképületek is találhatóak, amelyek tárolásra illetve állattartásra is alkalmasak.
A telek kerítéssel teljesen körbekerített, csendes, nyugodt helyen található, jó szomszédsággal rendelkezik.
Parkolás az udvarban több autó számára is lehetséges, méretéből adódóan családi és baráti összejövetelekre is alkalmas.
Teljes körű hitel- és jogi ügyintézés az irodában - minden egy helyen!
Kérdése van, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant? Hívjon bizalommal!
Felhasználói szabályzatunk 2024. 10. 21-én, Adatvédelmi tájékoztatónk pedig 2025. 03. 27-én megváltozott. Az új szabályzatokat a Felhasználói szabályzat és az Adatvédelmi szabályzat menüpontokban érheted el.