Hirdetés

Tata, 2 szobás családi ház eladó

company_logo

85 000 000

Ft

1 133 333 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Ház 

Feladás dátuma:

márc 22., 16:33
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
2 szoba

Méret:
75 m²

Fűtés típusa:
gáz-cirkó

Lift:
Nincs

Erkély, terasz:
Van

Leírás

Tópart és zöldellő, kertvárosi érzés!
Töltse itt akár már az idei nyarat!

Tatán, a Tópart egyik csendes utcájában kínáljuk eladásra ezt a helyes kis mini házat. Ha szeretne madárcsicsergésre, a tatai tópart közelében ébredni, akkor ez a ház Önre vár!

Az ingatlan 2020-ban teljes körű felújításon esett át. A munkálatok során az épületet teljesen átépítették, visszabontották az alapokig, valamint kicserélték az összes víz- és villanyvezetéket. Az egyébként tégla építésű házikó külső homlokzati szigetelést is kapott, így nemcsak esztétikus, hanem műszakilag is megújult állapotban várja új tulajdonosát.

A 75 nm-es ház elrendezése igazán hangulatos és praktikus. A földszinten található egy konyha-étkező, egy épített zuhanyzós fürdőszoba  ahol minden szaniter új , valamint egy nappali, amelyből egy gardrób nyílik.

Az alsó szinten két terasz is helyet kapott: az egyik a nappaliból közelíthető meg, míg a másik egy hatalmas fedett terasz az étkezőből nyílik. Ez a tér akár télikertként is tovább gondolható, de már jelenlegi formájában is tökéletes helyszíne lehet a reggeli kávénak, a családi ebédeknek vagy a nyugodt esti pihenésnek.

A tetőtérbe csigalépcső vezet, ahol egy világos, tágas hálószoba került kialakításra, amelyhez egy hatalmas terasz is kapcsolódik. Az emeleten egy külön toalett is rendelkezésre áll.

A ház fűtéséről pár éves kondenzációs kombi gázkazán gondoskodik, amelynek köszönhetően a fűtési költség mindössze kb. 15.000 Ft/hó, így az ingatlan nemcsak hangulatos, hanem kifejezetten gazdaságosan fenntartható is.

A házhoz tartozó 280 nm-es kert harmonikusan beleolvad a tipikus tóparti utcák zöld, barátságos hangulatába  ebbe a környezetbe, amelyet egyre többen választanak állandó otthonuknak.

Tata központja kb. 8 perc alatt elérhető gyalogosan vagy biciklivel, de ha inkább a tömegközlekedést választaná, azt is könnyedén megteheti, hiszen a közelben lévő buszmegállóban több irányba induló buszok is megállnak.

Ha szeretné személyesen is átélni ennek a kedves kis háznak a hangulatát, keressen bizalommal, és egyeztessünk időpontot megtekintésre!

A vásárlás teljes folyamatában végigkísérjük ügyfeleinket, és igény esetén segítünk megtalálni a legmegfelelőbb finanszírozási lehetőséget is.

Szabó Szilvi
????

Hirdetés azonosító: 159804290

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn