Szandaszőlős igazán különleges, szinteltolásos családi ház

company_logo

124 500 000

Ft

768 519 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Ház 

Feladás dátuma:

nov 5., 23:28
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
4 szoba

Állapot:
Jó állapotú

Fűtés típusa:
padlófűtés

Lift:
Nincs

Ingatlan típusa:
tégla

Kilátás:
kertre néző

Erkély, terasz:
Van

Parkolás:
Garázsban

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Félszobák száma:
1

Ingatlan felszereltsége:
Légkondicionáló, Fürdő és WC külön, Beépített konyha, Riasztó

Szintek száma:
2

Kert:
kertkapcsolatos

Kert mérete:
860  m2

Méret:
162 m²

Leírás

Egy igazán különleges, szinteltolásos ház lehet most az Öné!

Lenyűgöző belsőépítészeti megoldásokat felvonultató családi házat kínálok megvételre Szandaszőlős csendet és nyugalmat árasztó, kertvárosias lakónegyedében.

A 860 m2, örökzöld növényekkel parkosított telken elhelyezkedő, 1990 -ben megépült, folyamatosan karbantartott, 2024 szeptemberében frissen festett lakóépület 161,6 m2 -en kínál bámulatosan összefonódó nappali tereket, 3 hálószobát, 2 fürdőszobát, mosókonyhát. A belső teret a földszinthez csatlakozó hátsó terasz teszi teljessé. A terasz, az otthon kiterjesztése, az a hely, ahol egyensúlyra találhatunk a hétköznapok zajában.

A jó tér kialakításnak köszönhetően a garázson át hamar a járólappal fedett előtérbe juthatunk.

A családi ház fő éke a földszint izgalmas nappali-társalgó helyisége, amely rendkívüli formájával kiváló helyszíne a családi, társalgási összejöveteleknek.

A ragyogóan világos és szellős konyha ablakai a kertre néznek. A gépesített IKEA konyhabútor kényelmes és praktikusan használható, mindenki örömmel csatlakozhat a főzéshez és bármikor szívesen töltheti itt az idejét, akár családi körben. Innen legkönnyebben elérhető a tágas kamra.

A fűtésről kitűnő minőségű Radiant gázkazán, a földszinten padlófűtés + radiátorok, az emeleten klasszikus radiátorok gondoskodnak, továbbá 2 db. Gree klíma készülék optimalizálja a nyári melegben a kívánt hőmérsékletet. Nyílászárók szerkezete hő-és hangszigetelt műanyag, a tetőtéri fa ablakok dekoratív megoldást nyújtanak az emeleten.
Riasztórendszer került kiépítésre.
Tehermentes!

A szokatlan adottságokat fokozza még a hátsókertben a Ny.-i telekhatár mentén található különálló 41 m2 háztartási tároló funkciójú melléképület, garázs.

Az irányára: 124,5 M Ft

Ön Is A Tökéletes Megoldást Keresi?
Jöjjön EL! Nézze MEG!
Legyen EZ Az Ön Új Tökéletes Otthona!

Az ingatlant szívesen megmutatom!
Várom megtisztelő hívását a hét minden napján!

A fenti elérhetőségeken keresztül állok rendelkezésre!

Hirdetés azonosító: 157835103

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 8 órája

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn