Jó fogás!

Eladó Ház, Tiszafüred

company_logo

62 000 000

Ft

442 857 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Ház 

Feladás dátuma:

tegnap, 21:29
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
3 szoba

Állapot:
Jó állapotú

Fűtés típusa:
gáz-cirkó

Ingatlan típusa:
tégla

Erkély, terasz:
Nincs

Bútorozott-e:
igen

Parkolás:
Garázsban

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Félszobák száma:
1

Ingatlan felszereltsége:
Légkondicionáló

Szintek száma:
1

Kert mérete:
530  m2

Méret:
140 m²

Leírás

TISZAFÜRED BELVÁROSÁBAN ELADÓ EGY KÍVÜL-BELÜL JÓ ÁLLAPOTÚ, 3+1 SZOBÁS, 140,02 m2 ALAPTERÜLETŰ, KÉTGENERÁCIÓS, DUPLAKOMFORTOS, ÖSSZKÖZMŰVES CSALÁDI HÁZ, A TISZA-TÓI SZABADSTRANDTÓL 2 KM-RE!!! A ház egy része jelenleg önálló üzletként bérbe van adva, külön bejárattal, saját fürdővel, de igény szerint könnyen újra össze lehet nyitni a ház két részét. A lakóház utcafronti része kb. az 1930-as években épült, hátul később bővítve lett, falazata vegyes (vályog és tégla), részben műanyag, részben fa nyílászárókkal, födém saralt fagerendás, tetőn cserépfedés. Elvégzett felújítások: kb. 2005-ben két nagy szoba új aljzatot kapott, és több helyiség laminált padlóburkolatot, részleges villanyvezetékcsere és a rendszer szakaszolása kb. 2007-ben, új elhúzhatós nagykapu kb. 2012-ben, tető újralécezve kb. 2013-ban, külső homlokzatjavítás, néhány nyílászáró cseréje kb. 2012-ben, központi fűtésrendszer 2019-ben (új csövek és lapradiátorok).
Az ingatlan udvara rendezett, körbekerített, rajta két garázs.
A bútorzat egy része egyezség tárgyát képezi.
Az épület kitűnő adottságú és jó elosztású, kényelmes otthon lehet bármely korosztálynak, lakóépületként, apartmanként, üdülőként egyaránt használható, de központi elhelyezkedése miatt elsősorban üzleti jellegű hasznosításra javasoljuk (alkalmas lehet például irodai, kereskedelmi, szolgáltató, egészségügyi tevékenységre). A ház CSOK Pluszra, és Otthon Start Programra is alkalmas, esetleges banki finanszírozás és CSOK Plusz előkészítését díjmentesen vállaljuk!!! Az új energetikai, homlokzati támogatás is felvehető a házra (5+5 millió Ft)!!!
Közelben: belvárosi kereskedelmi-vendéglátó üzletek, szolgáltatások, hivatalok, 33-as sz. főút 820 m, vasútállomás 1,2 km, Tiszta-tó, szabad-strand 2 km.
Telekméret: 530 m2.
Fűtés: kombi gázkazán új lapradiátorokkal, hűtő-fűtő klíma.
Melegvíz: kombi gázkazán.
Közművek: víz, villany, gáz, csatorna, internet és telefon (Telekom).
Tiszafüreden a kerékpár-, horgászturizmus, vadászat, folyamatos beruházások (vannak tervezettek is) amelyek által a szezon már nem csak a nyárra korlátozódik!!! Tiszafüred és Poroszló között 2020-ban készült el a kerékpárút, ezáltal teljesen körbe lehet kerékpározni a Tisza-tavat. A távolsági busz és vonatközlekedés kiváló a településen (pályaudvarok), a város közúti megközelíthetősége szintén, 33-as, 34-es főút, M3-as autópálya 30 km-re (25 perc). Tiszafüred Tisza-tavi kisváros, a Tisza-tó fővárosa, idegenforgalmi és térségi központ a Hortobágy kapujában, igen széleskörű infrastrukturális ellátottsággal: bölcsőde, óvoda, általános iskolák, gimnázium, szakközépiskola, szakmunkásképző, gyógyszertárak, nagy áruházak (TESCO, LIDL, SPAR, Penny), szakorvosi ellátások, fizioterápiás szolgáltatások, benzinkutak (MOL, SHELL, OIL), hivatalok, járási hivatal, okmányiroda, rövidesen megújuló termálstrand, kiváló szabadvizi strand, kerékpáros centrum, kitűnő éttermek, szolgáltatások, közeli nagyobb városok Eger (50 km), Debrecen (67 km), Karcag (40 km), de Budapest is 150 km-re (1,5 óra), szomszédos Poroszlón Ökocentrum.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal bármikor (hétvégén is!!!), lehetőleg a telefonszámon, ha nem tudom azonnal felvenni, visszahívom, ha a számát kijelzi. További kérdéseire is készséggel válaszolok. A tiszafüredi OTP Ingatlanpont és OTP Pénzügyi Pont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére!!! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciókat kínálunk! Az adásvételi szerződés megkötéséhez - igény szerint - megbízható ügyvédi közreműködést b

Hirdetés azonosító: 156128931

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 8 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn