49 900 000 Ft
49 900 000 Ft
356 429 Ft/m²
Cím:
Kategória:
Feladás dátuma:
márc 23., 15:44Festői környezetben, Mátrafüreden, az Üdülősor utcában eladóvá vált egy 1986-ban épült, 2 lakásos, 2 szintes családi ház felső szintje. A lakásokat egy lépcsőház választja el és ügyvédi megosztással leválasztásra került.
Az ingatlan 140 nm, csodálatos helyen helyezkedik el. Nagy nappali, 3 hálószoba, tágas konyha, kamra, nagy fürdőszoba, melyben zuhanyzó és fürdőkád is helyet kapott, valamint egy WC található. A nappaliból nyílik egy terasz, innen gyönyörködhetünk a természet csodáiban.
Az ingatlanban padlófűtés található, mely gázkazánról és vegyes tüzelésű kazánról is működtethető. A nyílászárók még a kezdetekkor beszereltek, fából vannak, jól funkcionálnak. Kívülről a ház nincs beszigetelve, de belülről kapott hungarocellt, majd gipszkartont. A tető pala, padlástér a nappaliból érhető el. Az ingatlanban minden közmű megtalálható.
Kiváló lehetőség olyan pároknak, családoknak, akik szeretik a természetet, a kertet csodálni, de a munka részét inkább meghagyják másnak. Így különös tekintettel hívom fel a figyelmet a városból, nagyvárosból érdeklődőknek, hogy akár hétvégi lakhatásra, vagy nyaralásra is nagyszerű, hisz munkát nem igényel, itt tényleg csak a pihenésé a főszerep. Gépjárművel parkolni a ház előtt közvetlenül lehetséges, nincs parkolási díj.
Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, hívjon bizalommal és részletesebb tájékoztatást adok mindenről. Díjmentes hitelügyintézést és ügyvédi hátteret biztosítunk! Keresse Anitát!103790
A Dr.Makkos Ingatlan Centrum franchise irodák nyitásához partnereket keres Budapestről és az ország egész területéről.
Felhasználói szabályzatunk 2024. 10. 21-én, Adatvédelmi tájékoztatónk pedig 2025. 03. 27-én megváltozott. Az új szabályzatokat a Felhasználói szabályzat és az Adatvédelmi szabályzat menüpontokban érheted el.