
Eladó családi ház Debrecen, Szappanos utca
199 900 000
Ft713 929 Ft/m²
Cím:
Feladás dátuma:
több, mint egy hónapjaTulajdonságok
5+ szoba
280 m²
Jó állapotú
gáz-cirkó
1
egyéb
utcai
Van
Garázsban
1150 m2
Tulajdonjog
Nincs adat
Leírás
AKCIÓ! 20 MILLIÓ ÁRENGEDMÉNY!
Eladó Debrecen belvárosában, a Szappanos utcában három generációs, 9 szobás, több épületből álló ingatlan extra méretű garázsokkal.
Ára: 199.900.000 Ft. (régi ára: 219.900.000 Ft.)
Nézze meg videónkat is:
Az ingatlan alap tulajdonságai:
- telek méret: 1150 nm,
- fő épület felső részének mérete: 116 nm+ 8 nm terasz,
- fő épület alsó részének mérete: 106 nm,
- fő épület tetőterének mérete: 96 nm garázs + 10 nm erkély,
- második épület mérete: 58 nm+ 6 nm fedett előtér,
- melléképületek mérete: 42 nm garázs + 54 nm tároló,
A fő épület hasznos alapterülete 222 nm, mely kettő különálló lakrésszel rendelkezik (jelenleg is kettő család lakja).
A fő épület felső részében található:
- előszoba,
- 3 db szoba,
- fürdőszoba,
- konyha + spájz,
- lépcső,
- folyosó.
A fő épület alsó részében található:
- 2 nagyszoba,
- kazánház (tároló),
- fürdő+WC,
- folyosó,
- spájz,
- konyha,
- előszoba,
A második épület hasznos alapterülete 58 nm (+6 nm fedett előtér), melyben található:
- 3 szoba,
- fürdőszoba + WC,
- főzőkonyha.
A melléképületek sorban hozzá lettek építve a főépülethez, ezek alapterülete 85 nm melyben található:
- 2 db garázs,
- műhely,
- nagy tároló
A nagy telken található egy kettő lakrészből álló főépület, amely 1986-ban épült beton alappal, 30-as tégla falazattal. A lakrészek fűtése gázcirkós kazános központi fűtéssel van megoldva. A tetőszerkezete kiváló állapotú nyeregtető, palafedéssel ellátva.
A felső részen új műanyag nyílászárók találhatók, az alsóban pedig az eredeti fa. Igény esetén a tetőtér is beépíthető, amihez ki lett alakítva a lépcső. A tetőtér nagyméretű 96 nm, melyhez tartozik egy 10 nm-es erkély is. Korából adódóan mindegyik lakrészre ráfér kisebb/nagyobb felújítás. Külön bejárattal rendelkezik mind a kettő lakrész. A felső részt jelenleg albérlők lakják, az alsóban pedig a tulaj lakik.
A telek hátsó részében található a második épület, melyben jelenleg nem laknak. Az épület beton alapra épült tégla falazattal. A fa födémes ház palafedéssel van ellátva. Itt is még az eredeti fa nyílászárók találhatók. Természetesen itt is ki van építve minden közmű. Ez az épület az évek folyamán kapott egy 5 nm-es szigetelést is. Az épület a telek hátsó részén helyezkedik el.
A melléképületben megtalálható 2 db külön ajtóval ellátott nagyon jó állapotú garázs, de természetesen a telek betonozott részén további autóknak van hely. A melléképületekben található még egy műhely rész illetve nagyon nagy tároló rész is (természetesen mindegyik zárható). A telek végében rendelkezésre áll még pár kisebb állat tartásra is alkalmas fa épületek.
A tulaj folyamatosan karbantartja a telket és ennek köszönhetően egy szép, rendezett udvart kapunk, melyen található rengeteg gyümölcsfa, szőlőskert és szépen kialakított veteményes. A telek egy furott kút is van, ami nagy segítség a locsoláshoz. Látszik, hogy hozzá értő kezekben folyamatosan művelték a telek minden egyes részét.
Ez az ingatlan tényleg kiváló több generáció (akár három generáció) számára is, csak nézzük meg a több épület adta lehetőségeket, vagy akár a telek méretét tekintve. A három lakrész összesen, 280 nm + 96 nm tetőtér, ami igen impozáns méret itt a belvároshoz ilyen közel.
Ami még fontos, hogy nagyon jó az ingatlan elhelyezkedése, mert bár belvárosi (Rákóczi utca környéke) mégis csendes helyen található. Nagyon szép, csendes környék, sok parkolási lehetőséggel.
De ne feledjük ez egy hatalmas lehetőség befektetésnek is, ugyanis nagy telek sok épülettel a belvárosban már szinte alig van elérhető. Elhelyezkedése miatt akár albérletként kiváló lehetőség, de akár későbbi értékesítés után is megtérül az ára. 1 évvel ezelőtt egy hasonló méretű üres telek kelt el ehhez hasonló áron, itt viszont kész épületeket kapunk, tényleg a belvároshoz nagyon közel.
A területet felesleges bemutatni, ez Debrecen belvárosa!
Fontos!
Az ingatlan per és tehermentes, 3 gyerekes CSOK Pluszra is alkalmas!
Ha felkeltette érdeklődését, hívja irodánkat bizalommal!
Ha hitelre
Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel
Ingatlanközvetítő
Utoljára aktív: 17 napja
Megosztás
Hasonló ingatlanok
Ez is érdekelhet
Jófogás mobil applikáció
Keresett márkák
trabant
mini cooper
jbl
forza horizon 4
nintendo switch
samsung galaxy s10
lego friends
xbox one
husqvarna
mayo chix
iphone 11
iphone se
xiaomi mi 10
ps5
bonprix
bershka
tchibo
honfoglaló
kika
cropp
xiaomi redmi note 9 pro
miután
brawl stars
xbox series x
crystal nails
amerikai staffordshire terrier
iphone 11 pro
airpods
samsung tv
playstation 5
gamestar
iphone xr
apple watch
huawei p30 lite
samsung galaxy a51
iphone x
labrador
iphone 6s
husky
maine coon
ps4
iphone 7
iphone xs
ipad
iphone 8
Népszerű kategóriák
eladó lakás
monitor
téli gumi
ingyen elvihető
trambulin
elektromos roller
mosogatógép
puzzle
eladó lovak
laptop
eladó ház
okosóra
francia bulldog
használt autó
számológép
szinoníma szótár
konyhabútor
sakk
szájmaszk
halloween tök
mikrohullámú sütő
trapézlemez
adventi koszorú
elektromos kerékpár
kerti bútor
térkő
kávéfőző
számítógép
menyasszonyi ruha
futópad
gördeszka
tolóajtó
bluetooth fülhallgató
könnyűszerkezetes ház
dohányzóasztal
bejárati ajtó
kanapéágy
hintaágy
bicikli
diego szőnyeg
használt laptop
faház
hdmi kábel
aroma diffúzor
gáztűzhely
roller
tengerimalac
magaságyás
függőfotel





