Hirdetés

Eladó 70 nm-es Ikerház Debrecen

company_logo

65 000 000

Ft

928 571 Ft/m²

Kategória:

Feladás dátuma:

tegnap, 23:06
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
2 szoba

Állapot:
Jó állapotú

Fűtés típusa:
központi fűtés

Lift:
Nincs

Ingatlan típusa:
tégla

Kilátás:
utcai

Erkély, terasz:
Nincs

Bútorozott-e:
nem

Parkolás:
Utcán

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Szintek száma:
3

Kert mérete:
540  m2

Méret:
70 m²

Leírás

Debrecen ,felső-Józsa központi részén eladó ,egy 1974-ben téglából épült ,zsindely tetős, központi fűtéses, eltolt szintes kb. 70 nm-s hasznos területű,ikerház .A szuterénben található a garázs,kazánház.(vegyes és gáz kazán)valamint egy nagyméretű tároló.
A földszinten előszoba, nappali+étkező ,főzőfülkr,és fürdőszoba található,,a félemeleten található a 2 db teljes értékű parkettás K-i tájolású szobák .
Az ingatlan annak ellenére ,hogy ikerház ,önálló helyrajziszámmal ,külön bejárattal,és teljesen külön közművekkel rendelkezik.
Központi elhelyezkedése miatt ,kiváló választás lehet idősebb és fiatal pároknak is , ,mert a ház bővíthető (sok mellék épülettel és gyümölcsfát találunk a kertben , az öntözést fúrt kút biztosítja.Kiváló válatás lehet vállalkozásra is ,mivel a szuterén helyiségek közvetlenül az utcafrontra nézne, így üzlet iroda és laskás cél is praktikusan megoldható az ingatlanban.

Hirdetés azonosító: 155896686

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Halközingatlaniroda

Debreceni Pénzügyi Tanácsadó Kft.

További hirdetései

Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 3 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn