Hirdetés
Jófogás promóció

Mosonmagyaróvár csendes, Ausztria felőli szélén, 4 szobás családi ház

company_logo

89 990 000

Ft

562 438 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Ház 

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Ingatlanközvetítő
Hirdetés
Jófogás promóció

Tulajdonságok

Szobák száma:
4 szoba

Állapot:
Felújított

Fűtés típusa:
gáz-cirkó

Lift:
Nincs

Ingatlan típusa:
tégla

Kilátás:
utcai

Erkély, terasz:
Van

Bútorozott-e:
megegyezés szerint

Parkolás:
Garázsban

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Ingatlan felszereltsége:
Légkondicionáló, Fürdő és WC külön, Gépesített, Beépített konyha

Szintek száma:
2

Költözhető:
kevesebb mint 6 hónapon belül

Kert:
kertkapcsolatos

Kert mérete:
614  m2
Méret:
160 m²
Hirdetés
Jófogás promóció

Leírás

Eladásra kínálom, ezt a 614 m2 telken álló, pince+ 2 szintes családi házat. Jelenlegi tulajdonosai a házat 2006-ban vásárolták, azóta folyamatosan újították fel. Ennek köszönhetően 2 rétegű fa ablakokat kapott, külső hőszigeteléssel látták el, felújították a teljes villanyhálózatot. A ház szerkezetileg is tökéletes, vasbeton alappal, vízszigeteléssel, beton födémmel készült. A 90 m2 alapterületű épület teljes egészében alápincézett, itt garázs, tároló helyiségek és a kazánház található. Az első szinten a bejárat előtt egy fedett terasz, bent előtér, nagy amerikai konyhás nappali, 2 külön hálószoba (az egyikben méretes gardrób), fürdőszoba és külön WC kapott helyet. A 70 m2-es tetőtérbe belső lépcsőn jutunk fel, itt 2 hálószoba (az egyik előtt az épület teljes szélességében terasz) és egy fürdőszoba található. A felső szint lakótérként nem használható része a tetősíkban kiváló, mindent elnyelő belső tárolóként működik.
A központi fűtést gázkazán hajtja, de rendelkezésre áll egy vegyes tüzelésű kazán is, a hőt lemezradiátorok adják le, a fűtés-hűtésbe mindkét szinten 1-1 klíma is besegít. A burkolatok vegyesek: járólap, vinyl-padló, szőnyegpadló is található, az egyes helyiségek funkciójának, kényelmének megfelelően.
Az udvarba távirányítással nyitható kapun jutunk be, itt vár egy épített, fedett medence, ami segíti a felhőtlen kikapcsolódást, a család második gépkocsijának rendelkezésre áll egy külön udvari garázs, ezen kívül méretes, (kb 25 m2) tároló is.
Az ingatlan kiváló elhelyezkedése miatt remek választás lehet saját részre, hiszen néhány 100 méteren belül bevásárló központok, éttermek, szolgáltató egységek, buszmegálló is elérhető, így igazán kényelmesek lehetnek a mindennapok. Ezzel együtt falusias, családi házas környezetben szellősen, tölthetik el mindennapjaikat az itt élők. Ausztria közelsége miatt ugyanakkor befektetésnek is remek, hiszen könnyen, gyorsan, jó áron kiadható. Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, keressen elérhetőségemen, és egyeztessünk időpontot a megtekintésre: Szabó Péter 70/88-22-189. Igény esetén banki segédlettel is szolgálok.

Hirdetés azonosító: 153370749

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 3 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn