Győr-Szabadhegy kedvelt utcájában eladó 89 m2 családi ház 773 m2

company_logo

64 500 000

Ft

724 719 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Ház 

Feladás dátuma:

tegnap, 15:36
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
4 szoba

Állapot:
Újszerű

Fűtés típusa:
gáz-cirkó

Lift:
Nincs

Ingatlan típusa:
tégla

Kilátás:
utcai

Erkély, terasz:
Nincs

Bútorozott-e:
nem

Parkolás:
Garázsban

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Építés éve:
Nincs adat

Szintek száma:
1

Kert:
különálló

Kert mérete:
773  m2

Méret:
89 m²

Leírás

A LIDO Home Győri irodája eladásra kínálja, Győr-Szabadhegy kedvelt utcájában ezt a 89m2 alapterületű, azonnal birtokba vehető családi házat!

Az ingatlan nagyon jó helyen található, 773 m2 telek tartozik hozzá, amely hátsó része parkosított és körbe kerített, néhány termő gyümölcsfa és melléképület található rajta!
Az utca frontra beépített tégla falazatú ház a hetvenes években lett újonnan építve, az eredeti tervek bővítve lettek, így alakult ki a jelenlegi beosztása a háznak!
Cirka 40 m2 pince lett kialakítva a ház alatt, az udvaron helyet kapott egy tágas garázs is, amely könnyen megközelíthető a széles kapubejárón keresztül.
Fűtéséről kondenzációs kazán gondoskodik, a meleg vizet is innen nyeri, a nyílászárók hagyományos fa szerkezetűek.
Folyamatosan karban volt tartva, a tető a kilencvenes években lett cserélve, vízvezetékek és a fűtés is modernizálva lettek az akkori kornak megfelelően!
Megvigyázott és stabil állapotban van, némi korszerűsítést igényel, de ezt persze a megadott ár is tükrözi!
Alapvetően az elhelyezkedése és a telek adottságai miatt is nagyon jó lehetőség mindenki számára, egy esetleges bővítés, vagy a tetőtér beépítés az adott szabályok szerint lehetséges igény esetén!
Jelenlegi beosztása is könnyedén alakítható, a meglévő szobák száma is növelhető, így nagycsaládosok számára is kiváló választás lehet!
A kert megléte igazán különlegessé teszi ezt az ingatlant, családi programoknak, baráti összejöveteleknek is ideális helyet biztosíthat!
Terasz kialakítása a ház mögött lehetséges, fedett kocsibeálló létesítése is adott lehet több helyen is!
Ajánlom mindenki számára ezt a remek ingatlant, családoknak, összeköltözőknek, idősebbeknek, vállalkozóknak is tökéletes lehet, befektetési szempontokból is kimagasló hozammal lehet számolni egy esetleges üzlethelyiség építésével!
A környező házak egy része üzletté alakult, sok helyen az ingatlan hátsó részén életvitel szerűen él a tulajdonos futtatva az utca fronton létesült vállalkozását!
Most LEHETŐSÉGE van arra, hogy itt valósítsa meg az elképzeléseit kedvező áron, így nem érdemes várakoznia, csapjon le rá most!
Ön mit hozna ki belőle? Hívjon és nézze meg a saját szemével is!

Amennyiben a LIDO HOME által kínált Győr-Szabadhegyen ELADÓ, vagy bármely a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését hívjon a megadott telefonszámon.
Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére.
LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés azonosító: 151198976

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 3 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn