Hirdetés

Nyaralótelek engedélyezett tervekkel!

company_logo

9 000 000

Ft

5 272 Ft/m²

Kategória:

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Méret:
1707 m²

Villany:
van

Víz:
nincs

Gáz:
nincs

Csatorna:
nincs

Leírás

Eladó Lepsényben zártkerti telek engedélyezett tervekkel  a Balatontól 5 km-re

Lepsény csendes, természetközeli részén eladó egy 1707 m-es zártkerti telek, jóváhagyott építési tervekkel. Ideális választás nyaralónak, hétvégi háznak vagy gazdasági épület megvalósítására, mindössze 5 km-re a Balatontól.

A telek Mk (kertes mezőgazdasági) övezetben található, szabadonálló beépítési móddal, 3%-os beépíthetőséggel. A kész tervek egy pince + földszint + padlástér kialakítású, nyeregtetős gazdasági épületre készültek, összesen 133,5 m hasznos alapterülettel.

Az épület elrendezése praktikus és jól átgondolt:
 Pinceszinten tároló, kamra és mosdó
 Földszinten tartózkodó helyiség, pihenőszoba, kézmosó, WC, közlekedő és tornác
 Padlástéren további tárolóhelyiségek

A telken jelenleg a közművek közül az áram rendelkezésre áll. A vízellátás kúttal vagy tartályos rendszerrel, a szennyvíz zárt tárolóval megoldható.

Igény esetén a kivitelezés is biztosított a meglévő tervek alapján, külön megállapodás szerint, így akár a teljes megvalósításban is tudunk segíteni.

Kiváló lehetőség azok számára, akik nyugodt környezetben, a Balaton közelében szeretnének saját nyaralót vagy gazdasági épületet építeni egy előkészített, tervezett telekre.

Hirdetés azonosító: 159484210

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn