
Kedvező árú új lakások Székesfehérváron
68 512 500
Ft1 007 537 Ft/m²
Cím:
Feladás dátuma:
több, mint egy hónapjaTulajdonságok
2 szoba
68 m²
Új építésű
földszint
Nincs
tégla
Van
Utcán
Tulajdonjog
Fürdő és WC külön, Légkondicionáló
2025
Leírás
Amíg a készlet tart, addig még a tavalyi áron hozzájuthat a Vadrózsa lakópark utolsó 3 lakásához!
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget! Ezen a négyzetméteráron már csak panellakást tud máshol vásárolni.
Kertvárosias, könnyen megközelíthető helyen levő új építésű eladó lakást keres Székesfehérváron? Legyen egy-két szobája erkéllyel vagy terasszal és minimális rezsije? Mindez jóval a székesfehérvári új építésű ingatlanok ára alatt?
Pont ilyen korszerű, minőségi eladó lakásokat ajánlok Önöknek Székesfehérvár egyik csendes lakótelepe mellett, közvetlenül egy természetvédelmi terület mellé épített lakóparkban.
A lakóparkban jelenleg 24 lakás és 16 garázs és 8 gépkocsiparkoló építése zajlik, melyek tervezett átadása 2025 december 31.
A különleges kialakítású lakások nagy része erkéllyel vagy terasszal rendelkezik és van olyan, amelynek közvetlen kapcsolata van a saját garázsához. Egy részük belső galériás kialakítású. Ez utóbbiak 4,8 m-es belmagassággal és azon belül 2,2 m-es galéria belmagassággal rendelkeznek.
Az épület külső falai 12 cm-es grafitos szigeteléssel burkoltak. A lakásokat téglafalak választják el egymástól. A legújabb energetikai előírások szerinti kivitelezés, a 3 rétegű üvegezéssel ellátott nyílászárók és a külső szigetelés, a legmodernebb prémium minőségű hőszivattyús padlófűtéssel és fan-coil hűtéssel, a hőcserélős szellőzőrendszerrel gazdaságos üzemeltetést biztosítanak, minimális költséggel.
A mellékelt alaprajz tájékoztató jellegű. Bizonyos lakásoknál az észszerűbb kialakítás miatt eltérés lehetséges. A készültségi foktól függően, akár még változtatható is a belső elrendezés.
A hirdetésben szereplő lakás:
A földszinten levő 68 négyzetméteres 6. lakás a következő helyiségekkel kerül kivitelezésre: nappali, szoba, konyha, fürdőszoba, WC és egy 9 négyzetméteres terasz. Ára: 68 512 500 Ft
A vételár 90%-nak, szerződéskötéskori megfizetése esetén 65 000 000 Ft.
Az árak tartalmazzák továbbá a teraszok, a kerítés építési és a kert parkosítási költségeit is.
A lakásokhoz tároló vásárolható, mérettől függően 2,4-7,2 mFt között. A garázsok mérettől függően 10,287 mFt-tól érhetők el. A felszíni kocsibeálló ára 2 mFt+Áfa.
A közelben ipari parkok, bevásárlóközpont, Stadion, helyi és távolsági buszmegálló található. Parkolás telken belül a megvásárolható garázsokban vagy a felszíni parkolókban, illetve az utcán is lehetséges.
A nagy érdeklődésre való tekintettel a lakások gyorsan fogynak. Érdeklődjön, hogy lakások közül melyik elérhető még! Jöjjön, és nézzük meg együtt, amíg lehet választani közülük!
Telefon: Hívjon akár hétvégén is!
Segítséget nyújtunk hitel ügyintézésben, valamint az adás-vétellel kapcsolatos teljes körű jogi és egyéb ügyek intézésében is.
Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel
Megosztás
Jófogás mobil applikáció
Keresett márkák
trabant
mini cooper
jbl
forza horizon 4
nintendo switch
samsung galaxy s10
lego friends
xbox one
husqvarna
mayo chix
iphone 11
iphone se
xiaomi mi 10
ps5
bonprix
bershka
tchibo
honfoglaló
kika
cropp
xiaomi redmi note 9 pro
miután
brawl stars
xbox series x
crystal nails
amerikai staffordshire terrier
iphone 11 pro
airpods
samsung tv
playstation 5
gamestar
iphone xr
apple watch
huawei p30 lite
samsung galaxy a51
iphone x
labrador
iphone 6s
husky
maine coon
ps4
iphone 7
iphone xs
ipad
iphone 8
Népszerű kategóriák
eladó lakás
monitor
téli gumi
ingyen elvihető
trambulin
elektromos roller
mosogatógép
puzzle
eladó lovak
laptop
eladó ház
okosóra
francia bulldog
használt autó
számológép
szinoníma szótár
konyhabútor
sakk
szájmaszk
halloween tök
mikrohullámú sütő
trapézlemez
adventi koszorú
elektromos kerékpár
kerti bútor
térkő
kávéfőző
számítógép
menyasszonyi ruha
futópad
gördeszka
tolóajtó
bluetooth fülhallgató
könnyűszerkezetes ház
dohányzóasztal
bejárati ajtó
kanapéágy
hintaágy
bicikli
diego szőnyeg
használt laptop
faház
hdmi kábel
aroma diffúzor
gáztűzhely
roller
tengerimalac
magaságyás
függőfotel





