Hirdetés

Erkélyes Felújított 2 Szobás A Skála Közelében Lakás Eladó !

company_logo

56 800 000

Ft

1 071 698 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Lakás 

Feladás dátuma:

márc 30., 13:21
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
2 szoba

Méret:
53 m²

Állapot:
Újszerű

Fűtés típusa:
távhő

Emelet:
10

Lift:
Van

Ingatlan típusa:
panel

Kilátás:
panoráma

Erkély, terasz:
Van

Parkolás:
Utcán

Belmagasság:
3 m alatt

Kertkapcsolatos:
nem

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Ingatlan felszereltsége:
Fürdő és WC külön, Gépesített, Beépített konyha

Panelprogram:
Részt vett

Leírás

Erkélyes, Felújított Lakás A Skála Közelében Eladó !
Skála közelében, a József Attila utcában erkélyes, 2 szobás, (49nm)felújított, 10.emeleti, lakás eladó. A ház külső szigetelése és az ablakok cseréje megtörtént, melyek redőnnyel felszereltek. A lépcsőház tető szigetelését is megcsinálták.
Az elmúlt öt év során az ingatlan teljes körű felújításon esett át, amely magában foglalta. a vízvezetékek, a radiátorok, és az elektromos hálózat cseréjét, bővítését (32A.). A konyha magas fényű minőségi, bútorral felszerelt. A lakás beépített gardrób- és előszobaszekrénnyel rendelkezik. A nyári hónapokban a komfortérzetet két darab 3,5 kW-os inverteres (hűtő-fűtő) klímaberendezés biztosítja. A külön nyíló szobák szép laminált padlóval burkoltak, a hálóban hatalmas gardróbszekrénnyel. A fürdő (kádas), a WC külön helyiségben A beltéri ajtókat is kicserélték. A biztonságot Nívó biztonsági bejárati ajtó garantálja. A szinten és a pincében közös tároló. A hálószoba szomszédos falát szigetelték.
Központi helyen, bevásárló központ, iskolák, óvodák, egészségügyi intézmények, buszmegálló elérhető közelségben, a belváros pár perc séta. Parkolás a ház előtt kedvezményesen : 7300,-Ft/év.
HA Fontos A Minőség, A Belváros Közelsége, Akkor EZ Az Ön Ingatlana Lehet, Csak Költöznie Kel !!
I.ár : 56.8mFt. Tel.: 20/323-0220
Irodánk szolgáltatást nyújt Önnek :
ingyenes Csok és hitel ügyintézésben, energetikai tanúsítvány elkészítésében, értékbecslésben, költöztetésben, lakásfelújításban, lakberendezésben, ügyvédi közreműködésben.
Nézze meg további kínálatunkat a www. feherhazingatlan.hu web oldalunkon.
Csok és hitel felvételére az ingatlan teljesen megfelel, 20% önerővel is megvásárolható ! Csok-kal vásárolt ingatlanra Nem Kell illetéket fizetni ez, az állam által elengedésre kerül!

Hirdetés azonosító: 159911990

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 1 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn