Hirdetés
Jófogás promóció

Eladó Dunaújvárosban egy 87 nm-es, 3+1 félszobás, jó állapotú ikerház

company_logo

47 000 000

Ft

540 230 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Ház 

Feladás dátuma:

ma, 09:13
Ingatlanközvetítő
Hirdetés
Jófogás promóció

Tulajdonságok

Szobák száma:
3 szoba

Állapot:
Jó állapotú

Fűtés típusa:
gáz-cirkó

Lift:
Nincs

Ingatlan típusa:
tégla

Kilátás:
kertre néző

Erkély, terasz:
Van

Bútorozott-e:
nem

Parkolás:
Garázsban

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Félszobák száma:
1

Ingatlan felszereltsége:
Fürdő és WC külön, Gépesített, Beépített konyha

Szintek száma:
1

Költözhető:
megegyezés szerint

Kert:
kertkapcsolatos

Kert mérete:
332  m2

Méret:
87 m²
Hirdetés
Jófogás promóció

Leírás

Álomotthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a Dunaújváros egyik legkedveltebb családi házas övezetében található 87 nm-es, 3+1 félszobás, földszintes tégla építésű ikerházat. A telek mérete 332 nm. A tető zsindelytető, a gerenda fa. A nappali kívülről 8 cm-es homlokzati, belülről pedig 10 cm kőzetgyapot, a ház többi része pedig 5 cm-es szigetelést kapott. Ablaka a nappaliban műanyag a többi helyen fa ablakok vannak. Tájolása Kelet/Nyugat, tekintettel erre szép világos és jól szellőztethető. 2007-es évben a villanyvezetékek, a vízvezetékek és a gázvezetékek ki lettek cserélve. A ház állapota jó állapotú. Szobái külön nyílnak. Kialakításra került egy nappali+ 2 hálószoba és egy dolgozószoba (félszoba). Konyhája tágas és étkezővel egy légtérben van, ahol kényelmesen elfér egy étkezőasztal székekkel. Tatozik hozzá egy kamrahelyiség is, ami a pakolás szempontjából igen praktikus. A fürdőszobában zuhanyzó és kád is helyett kapott és külön helyiségben van a WC. A meleg víz ellátásról és az otthon melegéről gázkazán gondoskodik. A hőleadás radiátorok által történik. A szobák laminált lappal, a többi helyiség pedig járólappal burkolt. Tartozik a házhoz egy terasz ami a szép füvesített kertre néz, ahová szívesen kiül az ember. Az udvaron van egy szerelőaknás garázs. 
A közelben buszmegálló boltok, étterem, Park Center. 
Az ingatlan 1/2 Tulajdonban van, kifizetést követően megegyezés szerint birtokba vehető.
Ideális otthon lehet családok részére, akár idősebbeknek, mivel nem nagy a kert, így nem igényel sok gondozást.

Irodánk teljes körű ingyenes banki ügyintézést, kedvező áron energetikai tanúsítvány elkészítését, ügyvédi háttér biztosítását vállalja.
Amennyiben az új ingatlan megvásárlásához el szeretné adni meglévő ingatlanját, ennek lebonyolításában is szívesen állunk rendelkezésére.

További információért és a megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.
Enri Richárd

Hirdetés azonosító: 153879867

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Enri Richárd

ÁlomOtthon Ingatlan iroda

További hirdetései

Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 2 órája

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn