Hirdetés

Szeged Belvárosában melegkonyhás üzlet Bérleti joga Eladó!

company_logo

9 500 000

Ft

226 190 Ft/m²

Feladás dátuma:

ápr 2., 14:34
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
1 szoba

Méret:
42 m²

Állapot:
Jó állapotú

Fűtés típusa:
házközponti

Ingatlan típusa:
tégla

Erkély, terasz:
Nincs

Parkolás:
Utcán

Leírás

Szeged Belvárosában melegkonyhás üzlet Bérleti joga Eladó!

Az üzlethelyiség főbb jellemzői:

- 42 m2 üzlettér
- utcai bejáratos, földszinti
- nagy kirakattal rendelkezik
- közepes állapotú
- 3 fázis 32A
- hideg-meleg konyhával alkalmas bármilyen vendéglátó tevékenységre
- megfelelő ÁNTSZ-engedéllyel rendelkezik
- elszívó rendszer
- házközponti fűtés
- klímás
- riasztó és kamera rendszer kiépítve
- terasz engedély 8 m2
- teljes berendezéssel értendő (bútorok, hűtők, kisgépek, eszközök)
- azonnal birtokba vehető


Irányár: 9.5 mFt

Szeged BELVÁROSÁBAN melegkonyhás üzlet BÉRLETI JOGA ELADÓ  tényekre épülő, AZONNAL BIRTOKBA VEHETŐ lehetőség vállalkozásindításhoz vagy -bővítéshez.

Az utcai bejáratos, FÖLDSZINTI üzlethelyiség 42 m2 ÜZLETTÉRREL rendelkezik, NAGY KIRAKATTAL, amely hatékony megjelenést biztosít a termékeknek és szolgáltatásoknak. Az ingatlan KÖZEPES ÁLLAPOTÚ, stabil alapot kínál a gyors induláshoz és az egyedi arculat kialakításához.

A vendéglátóipari működéshez szükséges fő műszaki és hatósági feltételek ADOTTAK: HIDEGMELEG KONYHA, megfelelő ÁNTSZ-ENGEDÉLY, ELSZÍVÓ rendszer, 3 FÁZIS 32A kapacitás. A komfortot és biztonságot HÁZKÖZPONTI FŰTÉS, KLÍMA, valamint kiépített RIASZTÓ és KAMERA rendszer növeli. A működést tovább támogatja a TERASZENGEDÉLY (8 m2), amely extra kiszolgálási felületet jelent. Az üzlet TELJES BERENDEZÉSSEL kerül átadásra (bútorok, hűtők, kisgépek, eszközök), így a tényleges üzemelés GYORSAN és KISZÁMÍTHATÓAN megkezdhető.

Az ingatlan funkciói és felszereltsége ALKALMAS bármilyen vendéglátó tevékenységre, legyen szó étel- vagy italkínálatról, elvitelről vagy helyben fogyasztásról. A BELVÁROSI ELHELYEZKEDÉS és az UTCAI BEJÁRAT erős jelenlétet és jól szervezhető üzemvitelt tesz lehetővé.

Irányár: 9.5 mFt

További információ és megtekintés: Véber László 


Várom érdelődését: Véber László <br />További kínálatunkat keresse az eXtraIngatlan iroda hivatalos weboldalán a - n.

Hirdetés azonosító: 159935710

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn