79 900 000 Ft
79 900 000 Ft
1 065 333 Ft/m²
Feladás dátuma:
ápr 18., 10:31Szeged Rókus városrészében , a Franciahögy lakóparkban eladó ez a 2003-ban épült, Jó adottságokkal rendelkező, 75 négyzetméteres élettérrel rendelkező ,amerikai konyhás nappali plusz három szobás, fürdős, délnyugati fekvésű napfényes, tégla építésű , MAGASFÖLDSZINTI lakás.
Az ingatlan tehermentes.
A társasház egy nagyon rendezett közös használatú udvarral, valamint rendkívül kultúrált lakóközösséggel rendelkezik.
A lakás 1 db amerikai konyhás nappalival, 3 db hálószobával, 1 db fürdőszobával, külön Wc-vel, közlekedővel ,rendelkezik. Az ingatlan elhelyezkedésre, kialakítása miatt rendkívül sokrétű a felhasználása - akár lakás, vagy befektetési célra -, amely maximálisan kiemeli ezt az ingatlant az átlagos lakások sorából és egyedülálló választássá teszi azt.
Az ingatlan fűtésről gáz - cirkó ( padló és radiátoros), hűtéséről klíma gondoskodik. Fontos tény, hogy teljesen hétköznapi használat mellett is a rezsicsökkentés értékhatárai alatti a fogyasztás, így a rezsiköltség rendkívül alacsony. Az ingatlan jó állapotú, egy festés után azonnal költözhető.
A környék infrastruktúrája és a közlekedés tökéletes, busz, boltok, Tesco Extra 1 -2 percnyire található az ingatlantól.
Az ingatlan megtekintése rugalmas.
Várom megtisztelő hívását:
KÓKAI FERENC Ving
Prémium ingatlanértékesítő
Szeged
Felhasználói szabályzatunk 2024. 10. 21-én, Adatvédelmi tájékoztatónk pedig 2025. 03. 27-én megváltozott. Az új szabályzatokat a Felhasználói szabályzat és az Adatvédelmi szabályzat menüpontokban érheted el.