Hirdetés
Jófogás promóció
Előnézeti kép
Eladó lakás, Szeged Rókus, Kossuth Lajos sugárút, 69500000 Ft, 33_fwh

69 500 000 Ft

Eladó lakás, Szeged Rókus, Kossuth Lajos sugárút, 69500000 Ft, 33_fwh

company_logo

69 500 000

Ft

789 773 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Lakás 

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Ingatlanközvetítő
Hirdetés
Jófogás promóció

Tulajdonságok

Szobák száma:
4 szoba

Állapot:
Felújított

Emelet:
földszint

Lift:
Nincs

Ingatlan típusa:
tégla

Kilátás:
udvari

Erkély, terasz:
Nincs

Bútorozott-e:
nem

Parkolás:
Udvarban

Belmagasság:
3 m alatt

Kertkapcsolatos:
nem

Költözhető:
megegyezés szerint

Méret:
88 m²
Hirdetés
Jófogás promóció

Leírás

Kimondottan fiatalos, trendi lakás került most az ingatlanpiacra. Ezek a fotók nem illusztrációk, ez tényleg ilyen!

A belváros közvetlen közelében, a Kossuth Lajos sgt-on, egy belső udvarban találod ezt a házat, vagyis nem zajos, csendes, ám mégis frekventált helyen. Lokalizációja tehát remek.

Nézzük az építési, műszaki tartalmat!

- a ház a 80-as években épült, és néhány évvel ezelőtt teljeskörű felújításon esett át.
- falai vastag téglafalak, melyek 10 cm-es külső szigetelést kaptak.
- tetőszerkezete nem felújított, hanem teljesen új féltetős szerkezetű, beton cserép héjazattal, szigeteléssel.
- belső kétszinten, bruttó 88 m2-en (nettó 78 m2-en) találsz nappali + 3 szobát, 2 fürdőszobával, külön toalettel. Földszint: 33 m2, emelet: 53/37 m2. Az elrendezés az alaprajzon látható.
- villamoshálózatára jellemző: ipari áram, 3 fázison, 3x32 A került bevezetésre, rézvezetéken.
- fűtése ebből kifolyólag elektromos, 3 db hűtő-fűtő klímával megoldott (áramszámla: kb. 20 000-25 000 Ft/hó, átlagosan).
- gáz jelenleg nincs bevezetve az ingatlanba, de a lehetőség adott, hiszen a gázcsonk a háznál található.
- nyílászárói kicserélésre kerültek: az állóablakoknál műanyag, a tetőtéren pedig Velux fa ablakok kerültek beszerelésre.
- az udvar osztatlan közös tulajdon - üzletek szomszédságában -, emiatt nem parkosított. Minimális mozgással járó, kizárólag célforgalmat bonyolít.
- a tulajdonosok egy hangulatos kis teraszt alakítottak ki maguknak.

Udvari autóbeálló tartozik az ingatlanhoz, melyet a vételár tartalmaz!

Ajánlom azoknak a fiataloknak, akik szeretnének egy trendi, modern kialakítású, felújított ingatlant, szomszédok nélkül.

Ha látsz fantáziát ebben a házban, és el tudnád képzelni itt az életed, ha ezzel kapcsolatban kérdésed van vagy megtekintenéd, fordulj hozzám bizalommal!

Hitelfelvétel, illetve jogi ügyintézés kapcsán is szakértőkkel állok rendelkezésre.

Varga M. Judit
.

Hirdetés azonosító: 153229664

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 31 napja

Megosztás

Hirdetés
Jófogás promóció

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

Felhasználói szabályzatunk 2024. 10. 21-én, Adatvédelmi tájékoztatónk pedig 2025. 03. 27-én megváltozott. Az új szabályzatokat a Felhasználói szabályzat és az Adatvédelmi szabályzat menüpontokban érheted el.

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn