42 500 000 Ft
42 500 000 Ft
965 909 Ft/m²
Feladás dátuma:
tegnap, 06:53Eladó felújított földszinti lakás az Olajos utcában teljes berendezéssel Szegeden csendes és nyugodt környezetben.
A lakás főbb jellemzői: Földszinti elhelyezkedés, 44 nm, tágas amerikai konyhás nappali plusz jó méretű háló, kamra, modern fürdőszoba WC-vel. A felújtás alatt: a villanyhálózat cseréje, a ízvezetékek, és a gázrendszer cseréje is megtörtént. a fürdőszoba új modern hidegburkolatos tusolós kialakítású.
A lakás cirkó fűtésre való előkészültséggel rendelkezik a tervek és az engedélyek már rendelkezésre állnak, a leendő tulajdonos saját igényei szerint dönthet a kivitelezésről
Egyedi mérőórás rendszerek, így alacsony rezsiköltség jellemzi az ingatlant
Ingyenes parkolás a fásított, árnyékos utcában
Azonnal költözhető
A lakás berendezése, ami a vételár részét képezi:
Modern konyhabútor minden szükséges beépített géppel: mosogatógép, mikrohullámú sütő, elektromos főzőlap, sütő és kombinált hűtőszekrény
Tágas nappali: kényelmes kanapé és rattan fotel, dohányzóasztal
Íróasztal polccal, TV szekrény szett
Franciaágy (180x200) ágyneműtartóval, éjjeli szekrények
Gardróbszekrény a hálószobában, fürdőszobai szekrények
Mosógép és villanybojler is megtalálható, az ingatlan teljesen felszerelt
A lakás minden helyiségében stílusos kiegészítők: függönyök, szőnyegek, dekorációk
Tehermentes, azonnal költözhető! A ház jó műszaki és esztétikai állapotban van, jó lakóközösség jellemzi! A földszinten tároló is tartozik a lakáshoz! Jöjjön el nézze meg!
Irányár: 42,5 millió Forint!