Hirdetés

Deszki eladó 827 nm-es telek

company_logo

40 000 000

Ft

48 368 Ft/m²

Kategória:

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Méret:
827 m²

Villany:
telken belül

Víz:
telken belül

Gáz:
telken belül

Csatorna:
nincs

Leírás

.Deszk legkedveltebb, újonnan parcellázott részén, a Szőlőskert Lakóparkban kínálunk eladásra egy 827 m?-es, téglalap alakú, összközműves építési telket.
A telek 30%-os beépíthetősége lehetővé teszi egy tágas, modern családi ház vagy ikerház megvalósítását.
Az ingatlan széles utcafronttal, kiváló megközelíthetőséggel és rendezett, csendes környezettel rendelkezik.
A lakópark folyamatosan fejlődik, Szeged néhány perc alatt elérhető, így ideális választás családoknak és befektetőknek egyaránt.
További információért hívjon bizalommal akár hétvégén is! Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség. CSOK és kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek elérhetőek az OTP hátterével, irodánkban.

Referencia szám: M314984

Hirdetés azonosító: 157686575

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 20 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn