139 000 000 Ft
139 000 000 Ft
1 404 040 Ft/m²
Cím:
Feladás dátuma:
ápr 7., 15:38Kispesten, Ady Endre úton, Wekerlétől pár perc gyalogos távolságban zöldövezeti lakás eladó(Kossuth L. u saroknál).
A 93 m2-es első emeleti lakáshoz zöldre néző 8,25 m2-es fedett, napfényes terasz tartozik.
A lakás bejáratától pár lépésnyire a földszinti tároló 6 m2, a fedett gépkocsi beálló 15,8 m2.
A lakás szinte-gyakorlatilag új lakás!!! Az társasházi alapító okirat 2020 márciusi. Az épület kialakításából eredően
csak 1 (!) közvetlenül szomszédos lakás van, az is az eladó lakás alatt, a földszinten.
A lakás nagyon világos és elegáns, szép nagy nappali, amerikai konyha (igény szerint akár szeparálható),
és két szoba. Minden gyakorlatilag új, modern fürdőszoba, klíma, ablak a fűrdőszobában is van.
Fűtés és melegvíz saját, évente karbantartott Bosch gázkazánról.
Közös költség: 27.550,- /hó
Csak tényleges érdeklődők hívását várom, ügynöki szerződést vagy közvetítést köszönöm, de nem fogadok.
Ez a lakás a maga nemében egy gyöngyszem. Miért?
- Hihetetlenül csendes: a társasház utcai szárnya felfog mindennemű zajt, holott a villamosmegálló is pár méterre van. Itt csak a csendes napsütés és madárcsicsegés marad.
- Világos és napsütötte (11 ablakkal), de komoly hőszigetelésének köszönhetően minden évszakban élhető. Plusz, minden ablakon redőny van.
- Gyakorlatilag új lakás !, de pár évet már bizonyított, azaz számíthatsz rá, hogy sokáig biztosan jó is marad.
- Modern burkolatok, épített zuhanyzó, külön WC.
- Rugalmas alaprajz. Jelenleg egy elegáns nagyvonalú lakás, de pár nap alatt (és olcsón) változtatható az alaprajz.
- Zöldre tekinthetsz ki a saját teraszodról, ahol akár grillezhetsz is. És saját zöldséges vagy virágágyásod is lehet a ház zárt kertjében, ha szeretnéd.
- A fedett parkolód mögött van a tárolód: a kocsiból rögtön a fagyasztódba pakolhatsz, vagy 10 másodperc alatt a lakásodba lépsz.
- Kevés lakás (12db) van a társasházban, de a Tiéd lesz a legjobb, gyakorlatilag szinte egy önálló ház.
- Minden a közelben: Shopmark, orvosi rendelőintézet, szolgáltatások, piac és sok más.
- Gyorsan költözhető.
- Tulajdonostól eladó.
- A fedett parkoló az Árban Benne Van!!!
- És ami a legfontosabb: kevés hasonló van a piacon.
Ár: 139 mFt
Alapterületek:
-----------------
lakás: 93,00 m2
terasz: 8,25 m2
tároló: 6,00 m2
parkoló: 15,80 m2
Felhasználói szabályzatunk 2024. 10. 21-én, Adatvédelmi tájékoztatónk pedig 2025. 03. 27-én megváltozott. Az új szabályzatokat a Felhasználói szabályzat és az Adatvédelmi szabályzat menüpontokban érheted el.