
237 500 Ft/m²
Cím:
Kategória:
Feladás dátuma:
több, mint egy hónapjaÜzlethelyiség utcai bejárattal, tégla
Budapest, VIII. Kerület (II. János Pál pápa tér és környéke) II János Pál pápa tér környékén utca
2 szoba, 88 m2-es
VIII. ker., RÁKÓCZI ÚTTÓL 1 PERCRE ELADÓ EGY 88 NM-ES ALAGSORI INGATLAN KÖZVETLEN UTCAI BEJÁRATTAL!
A Kiss József utcában a Blaha és a II. János Pál pápa tér között található alagsori ingatlant néhány éve teljeskörűen felújították; műszakilag most is jó állapotú, de esztétikailag felújításra szorul.
Egy kb 60 nm-es, és egy 18 nm-es helyiségből, fürdőszobából és konyharészből áll. A belmagassága 2,8 m.
2 hűtő-fűtő klíma kiállása kiépítve, a kültéri egységek jelenleg nincsenek felszerelve.
Fűtés: padlófűtés.
Légtisztító/páramentesítő gondoskodik a megfelelő levegőről, ablak nincs.
A fürdőszoba járólappal burkolt, a többi helyiségben betonaljzat van.
A konyhában felújítandó beépített konyhabútor van, működő elektromos főzőlappal, pult alatti hűtőszekrénnyel és mosogatótálcával.
Közös ktsg: 28.000 Ft, amely tartalmazza a vízdíjat, a felújítási alapot, valamint a szemétdíjat is.
Tehermentes és azonnal birtokba vehető. Önálló helyrajzi számmal rendelkezik és a tulajdoni lapon "egyéb önálló ingatlan: műhely" megnevezésű. Vállalkozás, rendezvények, szabadulószoba, műhely céljára is alkalmas.
Kiváló közlekedés: M 2-es, M 4-es metró, 7-es buszcsalád megállója pár percre. Kiváló infrastrukturális ellátottság jellemzi a környéket.
Megtekintés egyeztetése miatt várom hívását.
További információk:
(5-3922).html