Hirdetés

Eladó lakás, Budapest 7. ker.

company_logo

57 900 000

Ft

1 564 865 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Lakás 

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
1 szoba

Méret:
37 m²

Állapot:
Felújított

Fűtés típusa:
egyéb

Emelet:
3

Lift:
Nincs

Ingatlan típusa:
tégla

Kilátás:
utcai

Erkély, terasz:
Van

Bútorozott-e:
nem

Parkolás:
Utcán

Belmagasság:
3 m fölött

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Leírás

VII. kerület Verseny utca Keleti pályaudvar mellett frissen felújított, világos lakás eladó!

Eladóvá vált egy III. emeleti, 37 m-es, 1 szobás, teljes körűen felújított, azonnal költözhető, galériázható (370 cm belmagasság!) lakás a Keleti pályaudvar közvetlen közelében, egy gyönyörűen renovált, rendezett házban.

A lakás egész nap világos, napfényes, a ház lakóközössége pedig kimondottan jó.
Felújítás és felszereltség:
- teljes villamos- és vízvezetékrendszer csere
- új külső nyílászárók
- MIKA gázfűtés (radiátoros), kedvező rezsi
- hűtő-fűtő klíma
- gépesített konyha mosogatógéppel
- teljesen új fürdőszoba
- új burkolatok (parketta + járólap)
- friss festés
- LED világítás

Felsőoktatási intézmények a közelben. Ideális választás diákoknak, oktatóknak és egészségügyi dolgozóknak is:
- Állatorvosi Egyetem
- ELTE (könnyen elérhető több kar)
- Semmelweis Egyetem klinikái és oktatási központjai
- Metropolitan Egyetem
- Corvinus Egyetem

Befektetőknek: rövid távra is kiváló (Airbnb / Booking)
A kiváló közlekedés, pályaudvar és repülőtéri kapcsolatok miatt a lakás kimondottan alkalmas rövid távú kiadásra.

Kis alapterület = alacsony rezsi; felújított állapot = azonnal kiadható, további beruházás nélkül. Magas hozam érhető el!

Közlekedés
Tömegközlekedés szempontjából kiváló: az utcához közel található metróállomás (M2, M4) és több busz- és trolijárat.
Tömegközlekedéssel könnyen elérhető a belváros szinte bármely pontja, valamint az egyetemek és kulturális-szabadidős létesítmények is.

Környék jellemzői
A környék építészetileg historizáló, eklektikus stílusú lakóépületekkel jellemezhető. Közvetlen közelében, 5 perc sétatávolságra zöld parkok, szabad levegős kondiparkok és a közelben a Városliget is elérhető!
A városrész folyamatosan fejlődik, kiváló központi elhelyezkedés: mindössze pár perc sétával elérhető a Keleti pályaudvar, metróval, busszal és troli járatokkal.

Értékállóság: patinás épület a belváros közelében, historizáló stílusban vonzó mind lakáscélra, mind befektetésnek.
Korszerűsített környezet: a környék és az épület is felújításon esett át, így modern igényeknek is megfelel.

Referencia szám: LK054344

Hirdetés azonosító: 157970102

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 8 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn