Hirdetés

Eladó lakás, Budapest 2. ker.

company_logo

106 900 000

Ft

1 781 667 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Lakás 

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
2 szoba

Méret:
60 m²

Állapot:
Jó állapotú

Fűtés típusa:
gáz konvektor

Emelet:
1

Lift:
Nincs

Ingatlan típusa:
tégla

Kilátás:
utcai

Erkély, terasz:
Van

Bútorozott-e:
nem

Parkolás:
Utcán

Belmagasság:
3 m alatt

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Leírás

Budapesten a II.kerületben eladó 60 nm-es, 2 szobás ,igény szerint, felújítandó lakás, 4 emeletes társasház 1 emeletén! A Szemlő-hegyi-barlang közelében elhelyezkedő ház 1970-ben épült, tégla szerkezettel rendelkezik és a zárt, füvesített kertben, nagy fák árnyékában több szabadidős tevékenységet biztosít az ott lakók számára:-pihenés-gyerekeknek homokozó-hinta-játszótér!

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, jók a közlekedési lehetőségek, buszmegálló a közelben, gépkocsival érkezőknek a parkolás kényelmes, zöld területek, jó levegő!



Fontos megjegyezni, hogy az ingatlan igény szerint felújítást igényel. Ez kiváló lehetőséget biztosít a leendő tulajdonos számára, hogy saját ízlése szerint formálja át otthonát.



A lakás belső területe fényviszonyait tekintve kiváló, a természetes fény bőséges. A fűtésről gázkonvektor gondoskodik, ami gazdaságos és hatékony megoldást kínál a hidegebb hónapokban.

Kérjük, keressen bennünket bátran, ha felkeltettük érdeklődését, és szeretne többet megtudni, vagy megtekintené az ingatlant.

Referencia szám: LK096256

Hirdetés azonosító: 155312630

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn