
Eladó lakás, Budapest 14. ker.
79 990 000
Ft1 095 753 Ft/m²
Feladás dátuma:
márc 27., 09:15Tulajdonságok
2 szoba
73 m²
Jó állapotú
gáz-cirkó
1
Nincs
tégla
utcai
Nincs
nem
Utcán
3 m alatt
Tulajdonjog
Leírás
Zuglói lakás valódi térrel és valódi potenciállal, a Városliget közelében
Zugló egyik olyan részén keresel lakást, ahol a zöldebb környezet és a városi kényelem nem üti egymást? Akkor ezt érdemes megnézni.
A Gizella utcában kínálunk megvételre egy emeleti, délkeleti tájolású, 73 m-es lakást, amely jelenleg nappali + 1 hálós kialakítású, de az alaprajza alapján ennél jóval több van benne. A térszervezése és a mérete kifejezetten kedvez annak, hogy valaki továbbgondolja: akár nappali + 2 hálós elrendezésben is erős alternatíva lehet, így nemcsak egyedülállóknak vagy pároknak, hanem akár kezdő családnak is jó választás lehet.
A lakás egyik nagy előnye, hogy nem aprózott, nem szűk érzetű, hanem van benne levegő és mozgástér. A jelenlegi elosztás szerint tágas nappali, külön háló, étkezős konyha, fürdő és külön WC áll rendelkezésre. A vizes helyiségek kialakítása jelen formájában nem a lakás legerősebb pontja, viszont az összkép mégis pozitív, mert a fő terek jól használhatók, és az egész ingatlanban ott van az átalakítási potenciál.
A lakás műszaki szempontból jó alapot ad: a nyílászárók és a fűtési rendszer megfelelő állapotban vannak, utóbbi nagyjából 10-15 éve került felújításra. Ennek köszönhetően az ingatlan akár jelen állapotában is költözhető, miközben esztétikai frissítéssel könnyen a mai igényekhez igazítható. A burkolatok és a belső megjelenés inkább a korábbi korszak hangulatát hozzák, ami egyben lehetőséget is ad arra, hogy az új tulajdonos saját ízlésére formálja az otthont.
A lokáció kifejezetten erős. A Gizella utca olyan zuglói elhelyezkedést ad, ahol egyszerre kapsz jól használható infrastruktúrát és a Városliget közelségéből fakadó plusz értéket. A környék élhető, jól megközelíthető, és a mindennapokhoz szükséges szolgáltatások, bevásárlási lehetőségek és közlekedési kapcsolatok is könnyen elérhetők.
Ez a lakás annak lesz igazán jó választás, aki nem egy túlígért, steril kirakatot keres, hanem egy jó helyen lévő, világos, jól alakítható otthont, amiben nemcsak a jelenlegi állapot, hanem a jövőbeni lehetőség is benne van.
Ha olyan zuglói lakást keresel, ami már most is élhető, de egy ügyes átalakítással még komolyabb értéket tud adni, akkor ezt mindenképp érdemes megnézni.
Referencia szám: LK013014-JF
Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel
Megosztás
Hasonló ingatlanok
Ez is érdekelhet
Jófogás mobil applikáció
Keresett márkák
trabant
mini cooper
jbl
forza horizon 4
nintendo switch
samsung galaxy s10
lego friends
xbox one
husqvarna
mayo chix
iphone 11
iphone se
xiaomi mi 10
ps5
bonprix
bershka
tchibo
honfoglaló
kika
cropp
xiaomi redmi note 9 pro
miután
brawl stars
xbox series x
crystal nails
amerikai staffordshire terrier
iphone 11 pro
airpods
samsung tv
playstation 5
gamestar
iphone xr
apple watch
huawei p30 lite
samsung galaxy a51
iphone x
labrador
iphone 6s
husky
maine coon
ps4
iphone 7
iphone xs
ipad
iphone 8
Népszerű kategóriák
eladó lakás
monitor
téli gumi
ingyen elvihető
trambulin
elektromos roller
mosogatógép
puzzle
eladó lovak
laptop
eladó ház
okosóra
francia bulldog
használt autó
számológép
szinoníma szótár
konyhabútor
sakk
szájmaszk
halloween tök
mikrohullámú sütő
trapézlemez
adventi koszorú
elektromos kerékpár
kerti bútor
térkő
kávéfőző
számítógép
menyasszonyi ruha
futópad
gördeszka
tolóajtó
bluetooth fülhallgató
könnyűszerkezetes ház
dohányzóasztal
bejárati ajtó
kanapéágy
hintaágy
bicikli
diego szőnyeg
használt laptop
faház
hdmi kábel
aroma diffúzor
gáztűzhely
roller
tengerimalac
magaságyás
függőfotel





