526 351 Ft/m²
Feladás dátuma:
ma, 10:09Azonnal költözhető, CSOK Plusz igénybevételére alkalmas, jogilag rendezett, tehermentes, önálló, körbejárható családi ház külön kisházzal Rákoscsaba-Újtelep csendes utcájában nagy pincével, garázzsal!
Eladásra kínálom Budapest, XVII. kerület (Rákoscsaba-Újtelep) szélső, csendes mellékutcájában ezt az összközműves 1970. évben épült, majd 1976-ban bővített téglaszerkezetű családi házat és külön összközműves kisházat!
Önálló helyrajzi számú, Lke-1/3 lakóövezeti besorolású (kivett lakóház, gazdasági épület művelési ágú) telek szabályos, négy oldalról kerítéssel jól körülhatárolt közbenső telek.
Az 537 nm-es telken lévő és belső elrendezését tekintve nagyon jó elosztású két belső szintes főépület egy 1970. évben ikersejt téglából épült 3 szobás családi ház, melynek hasznos nettó alapterülete 76 nm, a családi ház alatt 40 nm-es több helyiségből álló pince található, ezen kívül a főépülethez hozzáépítésre került 1976. évben egy önálló bejárattal rendelkező emeleti 42 nm-es lakás.
A telken található még egy önálló, külön bejáratú, B30-as falazótéglából épült egy szobás kisház is, valamint a főépület mellett kapott helyet egy lemezgarázs is.
Az ingatlan potenciálja:
azonnal költözhető,
állami támogatásokra, jelzáloghitelre, CSOK Pluszra alkalmas, per- teher- és igénymentes az ingatlan,
valamennyi épület feltüntetésre került a térképmásolatra,
a főépület ikersejt téglából épült, vízszigetelt betonsáv-alapra, a födém vasbeton, tetőszerkezete (gerendák, tetőlécek) és a pala tetőhéjazat közepes állapotú,
a kisház B30-as téglából épült, vízszigetelt betonsáv-alapra, tetőszerkezete (gerendák, tetőlécek) és a pala tetőhéjazat közepes állapotú,
a 3 lakrész közös fűtési rendszere: gázkazán, a melegvíz előállítását 3 villanybojler szolgálja, a hőleadók lapradiátorok,
a főépület (1. és 2. lakás) önálló villanyórával, a kisház almérővel felszerelt,
3 fázis megtalálható az ingatlanban (3x16 A),
ezen kívül:
mindenekelőtt Budapest belváros közelsége (30 perc személyautóval, 2 átszállással kevesebb mint egy óra tömegközlekedéssel), továbbá az ingatlan 900 méterre van az M0-s autóúttól,
csendes mellékutcában van, pár percnyire Rákoscsaba-Újtelep központjától,
közvetlen, 17,93 méter széles utcafronti kapcsolat,
garázs és lehetőség további 3 gépjármű betonozott udvarban történő parkolására,
A helyi- helyközi autóbusz megálló séta távolságra található
Adottságai miatt kifejezetten ajánlom az ingatlant:
Befektetőknek, nagyon könnyen kiadható, hiszen Rákoscsabán viszonylag kevés az albérlet,
Első otthonként gyermektelen pároknak,
Összeköltöző családoknak,
és tulajdonképpen bárkinek, aki szívesen lakna itt, Rákoscsaba-Újtelepen, ebben az innovatív kerületben!
Az ingatlan kitűnő elhelyezkedése miatt könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel is, 280 méteren belül van a 198 és a 276E autóbuszjárat megállója, mellyel szűk fél óra az Örs vezér tere, gépjárművel 20 perc alatt be lehet érni a városba még a reggeli forgalomban is.
Minden fontos üzlet és hivatal 700 méteren belül van, gyalogosan is könnyedén megközelíthető!
Érd:
Referencia szám: HZ049311