Hirdetés

Eladó Lakás, Budapest 4. ker.

company_logo

170 000 000

Ft

1 278 195 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Lakás 

Feladás dátuma:

ma, 14:15
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
4 szoba

Állapot:
Felújított

Fűtés típusa:
gáz-cirkó

Emelet:
földszint

Lift:
Nincs

Ingatlan típusa:
tégla

Kilátás:
udvari

Erkély, terasz:
Van

Bútorozott-e:
nem

Parkolás:
Teremgarázsban

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Havi közösköltség:
30000  Ft/hó

Félszobák száma:
1

Ingatlan felszereltsége:
Légkondicionáló

Méret:
133 m²

Leírás

Különleges exclusive ajánlat!

Eladó Budapesten, Újpest-Városkapu szívében egy napfényes, elegáns, erkélyes, KÉTSZINTES LAKÁS !!

Az ízlésesen tagolt, családi ház érzést nyújtó 133 m2-es otthon a Szabadság-parkhoz közel egy négyemeletes, mélygarázsos, 6 lakásos társasház 3.szintjén található, ahonnan ritkaság számba menően egy könnyen járható, biztonságos belső lépcsőn át közelíthetjük meg a lakás felső tetőterét,
az épület 4. szintjét.
A biztonsági ajtón az alsó szintre belépve egy praktikus vendégfogadó előtérbe érkezünk, ahonnan egy mellékhelyiség is nyílik. Már a belépéskor elénk tárul és azonnal hívogat egy közel 29 m2-es, tágas, napfényes, amerikai étkezős, nagy ablakos konyha, ami IKEA bútorral, impozáns, íves nagy asztallal, minden modern konyhai géppel felszerelt. Innen egy dupla üvegajtón át jutunk a 6,45 m2-es dél-nyugati fekvésü erkélyre, ahol a belső ősfás, zárt udvarra nézve iszogathatjuk reggeli kávénkat. A meleg föld színek, a jó tervezői munkát dícsérő fekvés és a tulajdonos kiváló ízlése valódi nagypolgári életérzést kölcsönöz az ingatlannak. Az étkező egyik oldalán egy 27 m2-es nappali, a másik oldalon egy 14 m2-es szoba, 10 m2-es fürdőszoba , egy kis kamra és az alsó szintről dupla belmagasságra nyiló lépcső feljárata található, amelyen át könnyedén feljutunk a felső szintre. Az emeleten egy barátságos nappali fogad, amiből nyílik egy nagy zuhanyzós, WC-s fürdő, és két irányba egy 12 ill.egy 19 m2-es szoba redőnyökkel, szúnyoghálóval szerelt tetőtéri ablakokkal.
A komfortérzetet két nagyteljesítményü klíma, szabályozható radiátorok, beépített szekrények segítik. Az ingatlanhoz külön megvásárolható a szomszédos lépcsőház alatti zárt parkolóházban található 16 m2-es garázs és 7 m2-es tároló, ami robogó, bicikli, roller, babakocsi tárolására is alkalmas, polcozott is. Ezek közelsége és tároló kapacitása nagybevásárláskor nagy segítség. A két helyiség együttesen eladó. Ára: 10.000.000,- Ft, amelyet nem tartalmaz a vételár!
A közös költség az elegancia. és a nagyság ellenére 30.000,- Ft ami az átalánydíjas vízfogyasztást is tartalmazza, egyéb rezsiköltség kb. 20-23.000,-Ft. A lépcsőház kultúrált, szintenként egymástól távol mindössze két lakás található. Az épület zajmentes, meglepően csendes, a lakás A+ energetikai besorolású.
A kiváló lokáció, a Duna Plaza, Lidl, Aldi, sétáló parkok és a Dunapart pár száz méteres közelsége, a jó közlekedés és infrastruktúra mind a kényelmet biztosítják, az épület adottságai pedig a csendre, nyugalomra, biztonságra vágyóknak nyújtanak egy zöldövezeti, igényesen megtervezett, és kivitelezett családi otthonteremtési lehetőséget.
Kedvező hitelt, ügyvédi hátteret, és minden segítséget biztosítani tudunk a gyors, biztonságos, szakértő adásvétel lebonyolításához.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal, kérdésével megtisztel!
Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget!
Hivatkozási szám: M308572
Érdeklődni lehet: Toókné Ambrózi Andrea Tel:30-4214382

Referencia szám: M308572

Hirdetés azonosító: 156209283

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 5 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn