Hirdetés

172 nm-es ház eladó Bár

company_logo

89 500 000

Ft

520 349 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Ház 

Feladás dátuma:

jan 28., 10:34
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
4 szoba

Állapot:
Jó állapotú

Fűtés típusa:
házközponti

Ingatlan típusa:
tégla

Erkély, terasz:
Nincs

Bútorozott-e:
nem

Parkolás:
Teremgarázsban

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Félszobák száma:
1

Szintek száma:
3

Kert mérete:
1480  m2
Méret:
172 m²

Leírás

Eladó Dunai panorámás családi ház Mohács/Bár határában.

A tulajdoni lap szerinti megnevezése kivett lakóház, udvar. Az ingatlan szilárd burkolatú útról közvetlenül megközelíthető. A három szintes ház tehermentes, a lakótér nettó 172m2, a telek 1480m2.
az ingatlan 2004-ben épült és 2007-ben kapta meg a lakhatási engedélyt. A ház befejezése 2018-ig váratott magára. A lakóház 2018-tól kezdődően teljes belső felújításon esett át. Az első szint falazata tégla, a második és harmadik szint pedig YTONG. A tető beton tetőcseréppel fedett. Az épület két bejárattal rendelkezik. 2017-ben lett a teljes villanyhálózat kialakítva, 2018-ban pedig a fűtési rendszer került befejezésre. A központi fűtést egy pellet kazán biztosítja. A hálószobákban radiátoros, a többi helyiségekben padlófűtés található. A ház dupla Schiedel kéményrendszerrel rendelkezik, a nappaliban lehetőség van kályha, kandalló elhelyezésére.
A hűtést (átmeneti időszakban a fűtést is) 3db klíma biztosítja. 150 literes bojler biztosít melegvizet, amely villannyal és a kazánnal is felfűthető. A ház elektromos ellátása háromfázisú.
A hőszigetelt fa nyílászárókra hőszigetelt aluminimum motoros redőnyök kerültek felhelyezésre.
Az első szinten garázs, kazánház-mosókonyha, és egy műhely is található. A második szinten nappali, konyha, étkező, hálószoba, fürdő, WC, előtér, spájz található. Erről a szintről érhető el a pince és a hálószoba/nappali előtt elhelyezkedő hatalmas terasz. A harmadik szinten két hálószoba, előszoba, iroda, fürdő-WC, és egy zárt ponyvás zsindelytetős terasz található.
A teraszokról gyönyörű Dunai panoráma tárul elénk. A Duna mindösszesen 400 méterre helyezkedik el az ingatlantól.
A ház tájolása dél-nyugat, így a helyiségek világosak. A telek alsó részén 2019-ben épült faszerkezetű dupla garázs. A fenti lakóházban lévő és a lenti dupla garázshoz térköves bejáró vezet.
A telek egy része drótfonatos kerítéssel határolt.
Szennyvízhálózat nincs az utcában, a szennyvízelvezetés egy hatalmas zárt szennyvízgyűjtőbe történik.
A házhoz tartozik egy nagyméretű esővízgyűjtő ciszterna is.
Az ingatlan igényesen kialakított, minőségi anyagok felhasználásával. Burkolatai, gépészeti berendezései és nyílászárói nagyon jó állapotúak, magas igényszintet képviselnek. A lépcsőház lépcsőit olasz mészkőlapok fedik, a teraszok mellvédfalai gránitlapokkal lettek leburkolva. Az alsó teraszrész 2cm vastag greslapokkal van fedve, amelyek műanyag tappancsokon állnak, így bármikor sérülésmentesen felemelhetőek/cserélhetőek. A teraszok 2017-ben új víz/hőszigetelést és betonaljzatot kaptak.
Az ingatlan riasztórendszerrel védett, a terület pedig kamerarendszerrel megfigyelt.

A ház külső színezése és a képeken látható fenti, illetve az egyik bejáró előtti féltetős teraszrész lapozása vár a ház új tulajdonosára. (M305808)

89500000 Ft

Referencia szám: M305808

Hirdetés azonosító: 155470293

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Borvári Mária

Borvári Mária egyéni vállalkozó

További hirdetései

Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 11 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn