
Vállalkozásra alkalmas ingatlan családi házzal eladó!
144 900 000
Ft652 703 Ft/m²
Kategória:
Feladás dátuma:
ápr 1., 07:27Tulajdonságok
4 szoba
222 m²
Jó állapotú
gáz-cirkó
földszint
tégla
Van
nem
Udvarban
Leírás
Lajosmizse központjában, csendes kertvárosi környezetben eladó egy 2008-ban magas minőségi kivitelezéssel, modern technikai megoldásokkal épült családi ház.
Az eladó ingatlan igazi különlegességét a hozzá tartozó 75m2-es padlófűtéses (HACCP normákat is teljesítő) ipari célra épült, korábban MÉZ üzemként is funkcionált melléképületi ingatlan adja.
Gazdasági/Ipari Épület/ Luxusgarázs
Ez lehet élelmiszer előállító üzem is, de lehet akár egy 2 beállós szépen kicsempézett luxusgarázs(50m2), automata szekcionált garázskapukkal, vízálló padlóval, padlóösszefolyókkal és egy 20m2-es műhellyel, irodával, amihez külön zuhanyzó és wc is tartozik.
Az épület téli fűtéséről egy Viesmann gázcirkó kazán gondoskodik padlófűtéssel illetve az épület klimatizált és 3 fázisú(3x20A) ipari árammal ellátott.
Az épületet extra erős alapozás, ipari beton, emelt belmagasság jellemzi. Kamionok, tehergépkocsik fogadására is alkalmas!!!
Az épület a 24. képen látható. Belső képek hamarosan!!!
Főépület/ Lakóház
A 130m2-es lakóépület jelenlegi lakói számára a fő életteret a hatalmas amerikai konyhás nappali illetve a velük egy légteret alkotó étkező biztosítja.
Az nappaliból egy lépéssel kiléphetünk a fedett teraszra, ami tavasztól-őszig jókedvű családi, baráti összejövetelek, étkezések fontos színtere.
A házban található 3 lakószoba, amiből eddig 2 hálószobaként, 1 vendégszobaként funkcionált.
Melyekből a szülői háló önálló fürdővel(mosdó, zuhanyzó, wc) és saját gardrób szobával is rendelkezik.
A gyerekszoba és a vendégszoba külön folyosón, elszeparáltan kapott helyet, ezzel lehetőséget biztosítva a ház vendégeinek és a gyermekeknek a csendes elvonulásra, pihenésre.
Itt kapott helyet a tágas, 2 mosdóval és masszázskáddal ellátott fürdőszoba is. A közlekedő folyosón két hatalmas, mindent is elnyelő beépített gardróbszekrény található.
Az épület teljesen klimatizált illetve központi porszívóval és riasztórendszerrel is felszerelt.
A falazat Phorotherm HS 44cm-es, nemesvakolattal és 27cm födémszigeteléssel, 2 rétegű üvegezésű fa nyílászárókkal, meszelt falakkal így biztosítva a ház illetve a falak természetes szellőzését.
A burkolatok a szobákban elegáns laminált parkettákkal, a közlekedőkben és a vizes helyiségekben illetve a nappaliban kerámia burkolatokkal megoldottak. A falak mész alapú festékkel festettek, néhol tapétával díszítettek illetve a fürdőkben wc-kben csempézettek.
A téli melegről egy korszerű Viessmann(Vitopend 100) cirkó kazán gondoskodik, Vitocell100 hőtárolóval, de a hideg napokon a nappaliban található látvány kandalló is segít, a téli esték hangulatát a nappaliba varázsolni. Nem mellékesen ezzel is alacsonyan tartva az amúgy sem magas fűtési költségeket.
A házat arányos, funkcionális, világos terek jellemzik, mindent tud, amit ezen a szinten egy családi háztól elvárható.
Természetesen megtalálhatóak az olyan funkcionálisan fontos helyiségek, mint a kamra, mosó-szárító háztartási helyiség, gépészeti helyiség(kazán, központi porszívó) vendég wc, előszoba, előszobai általános gardrób szoba, amik igazán jól élhetővé teszik ezt a csodálatos otthont.
Igény esetén az épület tetőtér beépítéssel, akár 70m2 hasznos alapterülettel is bővithető!!!
Az építésnél a tulajdonos előrelátóan erre a lehetőségre is gondolt, így ennek előkészítése is megtörtént. (víz, csatorna és radiátor kiállások kialakítva, födém előkészítése)
Az udvaron található vendégek részére ideális kocsibeálló hely is, gyermekugráló, karbantartott 12m2-es fatároló, udvari vízösszefolyó és némi füves terület. A kapu elektromosan távirányítással működik.
Összességében egy 4-5 tagú család számára tökéletesen alkalmas és minőségi életteret nyújt a ház, mindent megtalálunk ami ilyen szinten egy háztól elvárás lehet és a telek (1001m2) mérete is bőven elegendő.
Az ingatlan megközelíthetősége kitűnő, aszfaltos úton, a buszmegállótól gyalogosan 3 percre található. Gépkocsival a közeli vármegyeszékhely(Kecskemét), mindösszesen 20 km, 15-20 perc alatt bármikor több útvonalon is gyorsan elérhető.
Ha ilyen házról álmodik, ne késlekedjen, hívjon, nehogy lemaradjon!
Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel
Megosztás
Hasonló ingatlanok
Ez is érdekelhet
Jófogás mobil applikáció
Keresett márkák
trabant
mini cooper
jbl
forza horizon 4
nintendo switch
samsung galaxy s10
lego friends
xbox one
husqvarna
mayo chix
iphone 11
iphone se
xiaomi mi 10
ps5
bonprix
bershka
tchibo
honfoglaló
kika
cropp
xiaomi redmi note 9 pro
miután
brawl stars
xbox series x
crystal nails
amerikai staffordshire terrier
iphone 11 pro
airpods
samsung tv
playstation 5
gamestar
iphone xr
apple watch
huawei p30 lite
samsung galaxy a51
iphone x
labrador
iphone 6s
husky
maine coon
ps4
iphone 7
iphone xs
ipad
iphone 8
Népszerű kategóriák
eladó lakás
monitor
téli gumi
ingyen elvihető
trambulin
elektromos roller
mosogatógép
puzzle
eladó lovak
laptop
eladó ház
okosóra
francia bulldog
használt autó
számológép
szinoníma szótár
konyhabútor
sakk
szájmaszk
halloween tök
mikrohullámú sütő
trapézlemez
adventi koszorú
elektromos kerékpár
kerti bútor
térkő
kávéfőző
számítógép
menyasszonyi ruha
futópad
gördeszka
tolóajtó
bluetooth fülhallgató
könnyűszerkezetes ház
dohányzóasztal
bejárati ajtó
kanapéágy
hintaágy
bicikli
diego szőnyeg
használt laptop
faház
hdmi kábel
aroma diffúzor
gáztűzhely
roller
tengerimalac
magaságyás
függőfotel





