330 000 000 Ft
330 000 000 Ft
417 722 Ft/m²
Kategória:
Feladás dátuma:
több, mint egy hónapjaKiskunfélegyházától 11 percre, az M5-ös autópálya felhajtótól 9 km-re, remek állapotban lévő, gondosan megépített, 780 m2-es üzem, 3022 m2-es területen eladó. Jól megközelíthető Kecskemét, Szeged de Kiskunmajsa irányából is.
A település jó hangulatú, együttműködő, szívesen várják az új befektetőt.
A telephely 3 ütembenkészült, 2001-től 2010-ig. Tégla és könnyűszerkezetes szendvicspanelból. A csarnokok fűtése alkalmas üllő munkavégzésre is.
Összközműves. A megfelelő műszaki engedélyekkel rendelkezik.
A kiszolgáló egységek kivételével, a csarnokokban acélhéjas iparpadló található.
Kamionos pakolás megoldott.
Parkosított telken automata öntözőrendszer javítja az életminőséget.
Az üzem aktív időszakában a busz a telephely előtt állt meg.
Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
Az ingatlan kizárólag ingatlanértékesítővel tekinthető meg!
A HOUSE36kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban tudok felvilágosítást nyújtani!
Hívjon bizalommal!
Szolgáltatásaink Kereső ügyfeleink számára INGYENESEK
Keresse fel irodánkat, ahol az összes bank legkedvezőbb ajánlatával és ingyenes hitel-ügyintézéssel állunk rendelkezésére.CSOK, Falusi CSOK, Babaváró és egyéb állami támogatások teljes körű ügyintézése.
Banki összehasonlítások, adózási, illetékfizetési számítások, energetika, a legkedvezőbb jogi képviselet egy helyen.
.
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!
Felhasználói szabályzatunk 2024. 10. 21-én, Adatvédelmi tájékoztatónk pedig 2025. 01. 02-án megváltozott. Az új szabályzatokat a Felhasználói szabályzat és az Adatvédelmi szabályzat menüpontokban érheted el.