Hirdetés

Eladó 1078 nm-es telek Tiszakécske

company_logo

9 900 000

Ft

9 184 Ft/m²

Kategória:

Feladás dátuma:

ma, 10:26
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Méret:
1078 m²

Villany:
telken belül

Víz:
telken belül

Gáz:
utcában

Csatorna:
nincs

Leírás

Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában!
Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén eladó egy 1078 négyzetméteres telek. Az ingatlan besorolása beépítetlen terület, a tulajdoni lapon kivett gazdasági épület és udvar művelési ág szerepel.
A telken víz és villany be van kötve. A terület körbe van kerítve és egy csendes zsákutcában található, közel az üdülőövezethez, nem messze a gombaházaktól.
A telket jelenleg állattartásra és kisebb földművelésre használják, így ilyen célra is tovább hasznosítható, de egyéb lehetőségeket is kínál a jövőbeni tulajdonos számára.
További információért és megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.
A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvező hitelkonstrukcióval, CSOK + és a támogatott hitel lehetőségével, vagy akár a babaváró hitel ilyen célra történő felhasználásával tud segíteni. Használja ki a lehetőséget, hogy kedvezőbb kamatozású OTP Bank hitelhez juthat, ha az OTP Ingatlanpont kínálatából vásárol. Ingatlant kereső ügyfeleink részére szolgáltatásaink és az ingatlanvásárlással, ingatlan felújítással kapcsolatos hitel ügyintézése ingyenes. Az adás-vétel lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani.

Hirdetés azonosító: 159936726

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 10 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn